რეგიონალური ლიგა

2024

რეგიონალური ლიგა „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „სპორტი“ გარდაბანი 7 7 0 0 24-8 21
2. „არაგველები“ თბილისი 7 6 0 1 33-5 18
3. „იბერია-2010“ თბილისი 7 6 0 1 20-7 18
4. „შტურმი-2“ სართიჭალა 7 5 1 1 26-6 16
5. „ლიახვი“ აჩაბეთი 7 5 0 2 21-11 15
6. „გარდაბანი-2“გარდაბანი 7 4 1 2 18-15 13
7. „რუსთავი-2“ რუსთავი 7 4 0 3 22-13 12
8. „ცხუმი“  სოხუმი 7 3 0 4 11-12 9
9. „დმანისი“ დმანისი 7 2 1 4 12-16 7
10. „გარეჯი-2“ საგარეჯო 7 1 1 5 6-16 4
11. „ორბი-2“ თბილისი 7 1 0 6 7-30 3
12. „ჯვაროსნები“ თბ. 7 1 0 6 5-37 3
13. „ლოკომოტივი-3“ თბ. 7 0 2 5 12-26 2
14. „გრანდი“ თბილისი 7 0 2 5 5-20 2

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04.


კალენდარი:  

I ტური
01.04.2024 ორშაბათი
არაგველები ლოკომოტ.-3 4 – 1 შრ. რეზერვ.
გრანდი ლიახვი აჩაბ. 0 – 2 ხვამლი(მუხიანი)
სპორტი გარეჯი-2 2 – 1 გარდაბანი
რუსთავი-2 ჯვაროსნები 5 – 1 ფოლადი(რუსთ.)
გარდაბანი-2 დმანისი 1 – 2 გარდაბანი
02.04.2024 სამშაბათი
ცხუმი ორბი-2 1 – 0 შრ. რეზერვ.
იბერია-2010 შტურმი-2 2 – 1 ოლიმპიური
II ტური
08.04.2024 ორშაბათი
რუსთავი-2 ცხუმი 4 – 1 ფოლადი
ორბი-2 სპორტი 1 – 3 მცხეთა
გარეჯი-2 არაგველები 0 – 5 საგარეჯო
ლოკომოტ.-3 გარდაბანი-2 4 – 4 ოლიმპიური
დმანისი გრანდი 0 – 0 დმანისი
შტურმი-2 ჯვაროსნები 5 – 0 სართიჭალა
09.04.2024 სამშაბათი
ლიახვი აჩაბ. იბერია-2010 0 – 4 ხვამლი
III ტური
15.04.2024 ორშაბათი
არაგველები ორბი-2 6 – 1 შრ. რეზერვ.
სპორტი რუსთავი-2 4 – 1 გარდაბანი
გრანდი ლოკომოტ.-3 3 – 3 ხვამლი(მუხ.)
გარდაბანი-2 გარეჯი-2 4 – 2 გარდაბანი
შტურმი-2 ლიახვი აჩაბ. 2 – 1 სართიჭალა
16.04.2024 სამშაბათი
ცხუმი ჯვაროსნები 3 – 0 შრ. რეზერვ.
იბერია-2010 დმანისი 3 – 2 ოლიმპიური
IV ტური
22.04.2024 ორშაბათი
ლოკომოტ.-3 იბერია-2010 0 – 2 ოლიმპიური
გარეჯი-2 გრანდი 1 – 0 საგარეჯო
რუსთავი-2 არაგველები 1 – 3 ფოლადი
ჯვაროსნები ლიახვი აჩაბ. 1 – 7 ხვამლი
დმანისი შტურმი-2 0 – 2 დმანისი
ორბი-2 გარდაბანი-2 0 – 3 მცხეთა
23.04.2024 სამშაბათი
ცხუმი სპორტი 2 – 3 შრ. რეზერვ.
V ტური
29.04.2024 ორშაბათი
არაგველები ცხუმი 4 – 1 შრ. რეზერვ.
გარდაბანი-2 რუსთავი-2 2 – 1 გარდაბანი
გრანდი ორბი-2 2 – 4 ხვამლი(მუხ.)
სპორტი ჯვაროსნები 5 – 0 გარდაბანი
შტურმი-2 ლოკომოტ.-3 4 – 1 სართიჭალა
30.04.2024 სამშაბათი
იბერია-2010 გარეჯი-2 2 – 0 ოლიმპიური
ლიახვი აჩაბ. დმანისი 6 – 2 ამერი
VI ტური
13.05.2024 ორშაბათი
სპორტი არაგველები 1 – 0 გარდაბანი
14.05.2024 სამშაბათი
ლოკომოტ.-3 ლიახვი აჩაბ. 2 – 4 ოლიმპიური
ცხუმი გარდაბანი-2 0 – 1 შრ.რეზერვ.
ორბი-2 იბერია-2010 1 – 5 მცხეთა
16.05.2024 ხუთშაბათი
გარეჯი-2 შტურმი-2 2 – 2 საგარეჯო
რუსთავი-2 გრანდი 7 – 0 ფოლადი
ჯვაროსნები დმანისი 3 – 1 ხვამლი
VII ტური
20.05.2024 ორშაბათი
არაგველები ჯვაროსნები 11 – 0 საგარეჯო
გრანდი ცხუმი 0 – 3 ხვამლი
გარდაბანი-2 სპორტი 3 – 6 გარდაბანი
შტურმი-2 ორბი-2 10 – 0 სართიჭალა
დმანისი ლოკომოტ.-3 5 – 1 დმანისი
21.05.2024 სამშაბათი
იბერია-2010 რუსთავი-2 2 – 3 მცხეთა
22.05.2024 ოთხშაბათი
ლიახვი აჩაბ. გარეჯი-2 1 – 0 ხვამლი
VIII ტური
27.05.2024 ორშაბათი
არაგველები გარდაბანი-2 11:00 შრ.რეზერვ.
გარეჯი-2 დმანისი 13:00 საგარეჯო
რუსთავი-2 შტურმი-2 14:00 ფოლადი
ჯვაროსნები ლოკომოტ.-3 15:00 დუშეთი
სპორტი გრანდი 17:00 გარდაბანი
ორბი-2 ლიახვი აჩაბ. 16:00 მცხეთა
28.05.2024 სამშაბათი
ცხუმი იბერია-2010 11:00 შრ.რეზერვ.
IX ტური
03.06.2024 ორშაბათი
გრანდი არაგველები 12:00 ხვამლი
გარდაბანი-2 ჯვაროსნები 13:00 გარდაბანი
ლოკომოტ.-3 გარეჯი-2 15:00 ოლიმპიური
შტურმი-2 ცხუმი 17:00 სართიჭალა
დმანისი ორბი-2 17:00 დმანისი
04.06.2024 სამშაბათი
იბერია-2010 სპორტი 12:00 ოლიმპიური
ლიახვი აჩაბ. რუსთავი-2 15:00 ამერი
X ტური
10.06.2024 ორშაბათი
ორბი-2 ლოკომოტ.-3 16:00 მცხეთა
არაგველები იბერია-2010 11:00 შრ. რეზერვ.
სპორტი შტურმი-2 12:00 გარდაბანი
რუსთავი-2 დმანისი 14:00 ფოლადი
ჯვაროსნები გარეჯი-2 15:00 დუშეთი
გარდაბანი-2 გრანდი 16:00 გარდაბანი
11.06.2024 სამშაბათი
ცხუმი ლიახვი აჩაბ. 11:00 შრ. რეზერვ.
XI ტური
17.06.2024 ორშაბათი
გრანდი ჯვაროსნები 12:00 ხვამლი
ლოკომოტ.-3 რუსთავი-2 12:00 ოლიმპიური
გარეჯი-2 ორბი-2 12:00 საგარეჯო
შტურმი-2 არაგველები 17:00 სართიჭალა
დმანისი ცხუმი 17:00 დმანისი
18.06.2024 სამშაბათი
იბერია-2010 გარდაბანი-2 12:00 ოლიმპიური
ლიახვი აჩაბ. სპორტი 15:00 ამერი
XII ტური
24.06.2024 ორშაბათი
არაგველები ლიახვი აჩაბ. 11:00  შრ. რეზერვ.
გარდაბანი-2 შტურმი-2 12:00 გარდაბანი
გრანდი იბერია-2010 12:00 ხვამლი
რუსთავი-2 გარეჯი-2 14:00 ფოლადი
ჯვაროსნები ორბი-2 15:00 დუშეთი
სპორტი დმანისი 16:00 გარდაბანი
25.06.2024 სამშაბათი
ცხუმი ლოკომოტ.-3 11:00 შრ. რეზერვ.
XIII ტური
01.07.2024 ორშაბათი
ლოკომოტ.-3 სპორტი 12:00 ოლიმპიური
გარეჯი-2 ცხუმი 12:00 საგარეჯო
ორბი-2 რუსთავი-2 16:00 მცხეთა
დმანისი არაგველები 17:00 დმანისი
შტურმი-2 გრანდი 17:00 სართიჭალა
02.07.2024 სამშაბათი
იბერია-2010 ჯვაროსნები 11:00 ოლიმპიური
ლიახვი აჩაბ. გარდაბანი-2 15:00 ამერი

📲 საკონტაქტო პირები: 

1. გარეჯი-2   საგარეჯო პავლე გასვიანი 599 25 06 45
2.  შტურმი-2 სართიჭალა გიორგი გოგიჩაშვილი 555 95 83 95
3. რუსთავი-2 რუსთავი თამაზ შეშაბერიძე 593 99 19 09
4. დმანისი დმანისი დავით ჩხვინიანი 597 73 32 11
5. სპორტი გარდაბანი გოგა გოგიჩაშვილი 598 74 75 03
6. გარდაბანი-2 გარდაბანი დავით ლევანიშვილი 551 70 42 85
7. არაგველები თბილისი სოსო ჭიკაიძე 555 02 02 03
8. ორბი-2 თბილისი ბესო ზედელაშვილი 595 56 52 55
9. ცხუმი სოხუმი ნუგზარ ბოჯგუა 577 42 20 03
10. იბერია-2010 თბილისი გუბაზ დოლიძე 571 71 33 32
11. ლიახვი აჩაბეთი ვახო ყაზახაშვილი 574 32 33 99
12. ჯვაროსნები თბ. მალხაზ ძიძიშვილი 591 64 45 59
13. გრანდი თბილისი დავით მაჩიტიძე 571 09 17 08
14. ლოკომოტივი-3 თბ. დავით ყიფიანი 551 53 10 10

 

 

 

Leave a Reply