მწვრთნელთა საყურადღებოდ!

განთავსდა გუნდების საბოლოო სია, მოხდა მათი დაჯგუფება ასაკების მიხედვით! სასწრაფოდ შესადგენია სათამაშო კალენდარი, ამიტომ გთხოვთ მოგვაწოდოთ ინფორმაცია თქვენთვის სასურველი სათამაშო დღის, დროს და სტადიონის შესახებ. (დაუკავშირდით ბატონ მამუკა ელიკაშვილს, ნომერზე 577 17 04 04) წინააღმდეგ შემთხვევაში, არ იქნება გათვალისწინებული დაგვიანებული თხოვნები!

2024წ. სეზონისთვის საბუთების მიღება დაიწყო!

შეგახსენებთ, რომ 30 იანვარს შეწყდა 2024 წლის სეზონზე მოასპარეზე გუნდების რეგისტრაცია! გუნდების ჩამონათვალი შეგიძლიათ ნახოთ „მიმდინარე ჩემპიონატების” კატეგორიაში. 1 თებერვლიდან 20 თებერვლის ჩათვლით იწარმოებს საბუთების მიღება. რამდენიმე დღეში მოხდება გუნდების დაყოფა ჯგუფებად, შესაბამისად თქვენთვის გახდება ცნობილი რომელი გუნდი რომელ ჯგუფში იასპარეზებს.  ჩემპიონატი სტარტს აიღებს 6 მარტს!

„ელიტ ლიგა” – 2008 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას: სატურნირო მდგომარეობა     N გ უ ნ დ ე ბ ი თ მ ფ წ ბ ქ 1. თელავი 0 0 0 0 0-0 0 2. გაგრა თეთრი 0 0 0 0 0-0 0 3. სპაერი 0 0 0 0 0-0 0 4. ნ. დინამო-2016 0 0...
Read More

„ელიტ ლიგა” – 2008 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას: სატურნირო მდგომარეობა     N გ უ ნ დ ე ბ ი თ მ ფ წ ბ ქ 1. გარეჯი საგარეჯო 0 0 0 0 0-0 0 2. გაგრა ლურჯი 0 0 0 0 0-0 0 3. საბ. ბენდელა 0 0 0 0 0-0 0 4. დიღომი 0...
Read More

„ელიტ ლიგა” – 2009 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას: სატურნირო მდგომარეობა     N გ უ ნ დ ე ბ ი თ მ ფ წ ბ ქ 1. დინ. სკოლა-2 0 0 0 0 0-0 0 2. ინტერის აკადემია 0 0 0 0 0-0 0 3. საბურთ.-2010 0 0 0 0 0-0 0 4. დინ. აკად. რუსთავი...
Read More

„ელიტ ლიგა” – 2009 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას: სატურნირო მდგომარეობა    N გ უ ნ დ ე ბ ი თ მ ფ წ ბ ქ 1. დინ. სკოლა-1 0 0 0 0 0-0 0 2. საბ. ბენდელა 0 0 0 0 0-0 0 3. 35 სკოლა 0 0 0 0 0-0 0 4. ნ. დინამო-2016...
Read More

„ელიტ ლიგა” – 2010 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას: სატურნირო მდგომარეობა     N გ უ ნ დ ე ბ ი თ მ ფ წ ბ ქ 1. ჩემპიონი 0 0 0 0 0-0 0 2. დინ. აკადემია 0 0 0 0 0-0 0 3. საბურთალო 0 0 0 0 0-0 0 4. რუსთავი-1 0 0 0...
Read More
1 2 3 21