რეგიონალური ლიგა

2024

რეგიონალური ლიგა „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ივერია“ ხაშური 6 6 0 0 22-5 18
2. „სამცხე“ ახალციხე 7 5 1 1 19-9 16
3. „იუჯი 35 სკოლა“ თბ. 7 4 2 1 16-3 14
4. „სპაერი-2“ თბილისი 6 4 1 1 26-5 13
5. „ვაზისუბანი“ თბილისი 7 4 1 2 17-8 13
6. „კასპი-1936“ კასპი 7 3 2 2 16-21 11
7. „არაგვი-2“ დუშეთი 7 3 1 3 17-9 10
8. „აბული“ ახალქალაქი 6 2 1 3 12-12 7
9. „დინამო“ გაგრა 6 2 1 3 12-26 7
10. „გლდანი“ თბილისი 7 2 0 5 16-29 6
11. „დინამო“ სოხუმი 6 1 0 5 11-24 3
12. „ნ.დინამო-2016“ თბ. 6 1 0 5 12-21 3
13. „ქარელი“ ქარელი 6 0 0 6 5-29 0

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04.


კალენდარი: 

I ტური
01.04.2024 ორშაბათი
სამცხე დინ.სოხუმი 3 – 0 ახალციხე
ივერია ვაზისუბანი 3 – 0 ხაშური
02.04.2024 სამშაბათი
გლდანი ნ.დინამო-2016 2 – 5 ამერი
სპაერი-2 არაგვი-2 3 – 1 სპაერი
დინ. გაგრა კასპი-1936 2 – 2 ხვამლი(მუხ.)
იუჯი-35სკ. აბული 4 – 1 მარაკანა
ქარელი ისვენებს.
II ტური
08.04.2024 ორშაბათი
ვაზისუბანი იუჯი-35სკოლა 0 – 2 შრ. რეზერვ.
ნ.დინ.-2016 სამცხე 1 – 5 შრ. რეზერვ.
არაგვი-2 ივერია 1 – 2 მარაკანა
კასპი-1936 სპაერი-2 1 – 5 კასპი
ქარელი დინამო გაგრა 2 – 3 აგარა
09.04.2024 სამშაბათი
გლდანი აბული 3 – 2 ამერი
დინ.სოხუმი ისვენებს.
III ტური
15.04.2024 ორშაბათი
იუჯი-35სკ. არაგვი-2 0 – 0 მარაკანა
სამცხე აბული 2 – 1 ახალციხე
სპაერი-2 ქარელი 12 – 0 სპაერი
ივერია კასპი-1936 6 – 2 ხაშური
16.04.2024 სამშაბათი
გლდანი ვაზისუბანი 1 – 7 ამერი
დინ. სოხუმი ნ.დინ.-2016 5 – 3 ხვამლი
დინ. გაგრა ისვენებს.
IV ტური
22.04.2024 ორშაბათი
ვაზისუბანი სამცხე 2 – 1 ხვამლი
არაგვი-2 გლდანი 8 – 1 მარაკანა
კასპი-1936 იუჯი-35სკ. 1 – 0 კასპი
აბული დინ. სოხუმი 6 – 2 ახალქალაქი
ქარელი ივერია 0 – 2 აგარა
23.04.2024 სამშაბათი
დინ. გაგრა სპაერი-2 1 – 6 ხვამლი
ნ.დინ.-2016 ისვენებს.
V ტური
29.04.2024 ორშაბათი
იუჯი-35 სკ. ქარელი 3 – 0 მარაკანა
ნ.დინამო-2016 აბული 1 – 2 შრ. რეზერვ.
სამცხე არაგვი-2 1 – 0 ახალციხე
ივერია დინამო გაგრა 7 – 2 ხაშური
30.04.2024 სამშაბათი
გლდანი კასპი-1936 1 – 2 ამერი
დინ.სოხუმი ვაზისუბანი 0 – 5 ხვამლი
სპაერი-2 ისვენებს.
VI ტური
14.05.2024 სამშაბათი
დინ.გაგრა იუჯი-35 სკ. 1 – 7 ხვამლი
არაგვი-2 დინ.სოხუმი 3 – 1 მარაკანა
ქარელი გლდანი 2 – 6 აგარა
კასპი-1936 სამცხე 4 – 4 კასპი
15.05.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი ნ.დინ.-2016 3 – 1 შრ.რეზერვ.
16.05.2024 ხუთშაბათი
სპაერი-2 ივერია 0 – 2 სპაერი
აბული ისვენებს.
VII ტური
20.05.2024 ორშაბათი
იუჯი-35 სკ. სპაერი-2 0 – 0 მარაკანა
ნ.დინ.-2016 არაგვი-2 1 – 4 შრ.რეზერვ.
აბული ვაზისუბანი 0 – 0 ახალქალაქი
სამცხე ქარელი 3 – 1 ახალციხე
21.05.2024 სამშაბათი
გლდანი დინ. გაგრა 2 – 3 ამერი
დინ.სოხუმი კასპი-1936 3 – 4 ხვამლი
ივერია ისვენებს.
  VIII ტური
27.05.2024 ორშაბათი
არაგვი-2 აბული 14:00 მარაკანა
კასპი-1936 ნ.დინ.-2016 14:00 კასპი
სპაერი-2 გლდანი 16:00 სპაერი
ქარელი დინ.სოხუმი 17:00 აგარა
ივერია იუჯი-35 სკ. 19:00 ხაშური
28.05.2024 სამშაბათი
დინ. გაგრა სამცხე 14:00 ხვამლი
ვაზისუბანი ისვენებს.
IX ტური
03.06.2024 ორშაბათი
ვაზისუბანი არაგვი-2 11:00 შრ.რეზერ.
ნ.დინ.-2016 ქარელი 14:00 შრ.რეზერ.
გლდანი ივერია 15:00 ამერი
აბული კასპი-1936 16:00 ახალქალ.
სამცხე სპაერი 17:00 ახალციხე
04.06.2024 სამშაბათი
დინ.სოხუმი დინ. გაგრა 12:00 ხვამლი
იუჯი-35 სკ. ისვენებს.
X ტური
10.06.2024 ორშაბათი
იუჯი-35 სკ. გლდანი 14:00 მარაკანა
სპაერი-2 დინ.სოხუმი 16:00 სპაერი
ქარელი აბული 17:00 აგარა
კასპი-1936 ვაზისუბანი 18:00 კასპი
ივერია სამცხე 19:00 ხაშური
11.06.2024 სამშაბათი
დინ. გაგრა ნ.დინ.-2016 14:00 ხვამლი
არაგვი-2 ისვენებს.
XI ტური
17.06.2024 ორშაბათი
ნ.დინ.-2016 სპაერი-2 11:00 შრ.რეზერ.
ვაზისუბანი ქარელი 14:00 შრ.რეზერ.
არაგვი-2 კასპი-1936 14:00 მარაკანა
აბული დინ. გაგრა 16:00 ახალქალ.
სამცხე იუჯი-35 სკ. 17:00 ახალციხე
18.06.2024 სამშაბათი
დინ.სოხუმი ივერია 12:00 ხვამლი
გლდანი ისვენებს.
XII ტური
24.06.2024 ორშაბათი
იუჯი-35 სკ. დინ.სოხუმი 14:00 მარაკანა
სპაერი-2 აბული 16:00 სპაერი
ქარელი არაგვი-2 17:00 აგარა
ივერია ნ.დინ.-2016 19:00 ხაშური
25.06.2024 სამშაბათი
დინ. გაგრა ვაზისუბანი 14:00 ხვამლი
გლდანი სამცხე 15:00 ამერი
კასპი-1936 ისვენებს.
XIII ტური
01.07.2024 ორშაბათი
ნ.დინ.-2016 იუჯი-35 სკ. 11:00 შრ.რეზერვ.
არაგვი-2 დინ. გაგრა 14:00 მარაკანა
აბული ივერია 16:00 ახალქალაქი
კასპი-1936 ქარელი 18:00 კასპი
02.07.2024 სამშაბათი
ვაზისუბანი სპაერი-2 11:00 შრ.რეზერვ.
დინ.სოხუმი გლდანი 12:00 ხვამლი
სამცხე ისვენებს.

📲 საკონტაქტო პირები: 

1. აბული ახალქალაქი არამ სუქიასიანი 599 99 00 71
2. კასპი-1936 კასპი გიორგი დაბრუნდაშვილი 558 60 56 78
3. სამცხე ახალციხე ზიგმუნდ ზილბერშტეინი 591 41 16 88
4. ქარელი ქარელი ალეკო ღამბარაშვილი 598 28 36 96
5. ივერია ხაშური ზურა ლომიძე 557 99 14 10
6. იუჯი 35 სკოლა თბ. გივი ნეფარიძე 599 90 22 75
7. გლდანი თბილისი ზურა ჯიბუტი 555 42 44 25
8. დინამო სოხუმი მამუკა კიკნაძე 593 36 99 11
9. დინამო გაგრა დავით თაქთაქიშვილი 595 60 60 88
10. ვაზისუბანი თბილისი იაკობ დეისაძე 597 41 18 18
11. სპაერი-2 თბილისი ალექსი ივანიშვილი 598 97 55 77
12. არაგვი-2 დუშეთი ვაჟა ლომაშვილი 591 01 39 49
13. ნ. დინამო-2016 ლუკა მიქაძე 511 22 21 88

Leave a Reply