„თბილისის ლიგა" - 2015 „ც" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2015 „ც” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ც” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


  1. „ქარელი” ქარელი
  2. „ვიკინგები”
  3. „არაგვი”
  4. „დიღომი”
  5. „გაგრა”
  6. „გორი”
  7. „გლდანის აკადემია”
  8. „ავაზა-1970″
  9. „საბურთალო დ.დიღომი”

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


კალენდარი:

I ტური
09.03.2024 შაბათი
გაგრა საბ. დ. დიღ. 3 – 2 გორგას.111
გლდ. აკად. დიღომი 0 – 5 გლდ. აკად.
10.03.2024 კვირა
არაგვი გორი 3 – 1 35 სკოლა
ვიკინგები ავაზა-1970 5 – 3 პლატო
ქარელი ისვენებს.
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
ქარელი დიღომი 0 – 6 ოლიმპიური
15.03.2024 პარასკევი
საბ.დ.დიღ. გლდ. აკად. 3 – 2 გუდვილი
16.03.2024 შაბათი
გორი გაგრა 3 – 3 გორი
17.03.2024 კვირა
ავაზა-1970 არაგვი 3 – 2 ოლიმპიური
ვიკინგები ისვენებს.
III ტური
21.03.2024 ხუთშაბათი
დიღომი საბ.დ.დიღ. 8 – 3 ოლიმპიური
23.03.2024 შაბათი
გაგრა ავაზა-1970 1 – 2 გორგას.111
გლდ. აკად. გორი 1 – 3 გლდ. აკად.
24.03.2024 კვირა
ვიკინგები ქარელი 11 – 0 პლატო
არაგვი ისვენებს.
IV ტური
29.03.2024 პარასკევი
ქარელი საბ.დ.დიღ. 1 – 4 გუდვილი
31.03.2024 კვირა
ვიკინგები არაგვი 2 – 0 პლატო
ავაზა-1970 გლდ. აკად. 11 – 0 ოლიმპიური
01.04.2024 ორშაბათი
გორი დიღომი 1 – 4 გორი
გაგრა ისვენებს.
V ტური
04.04.2024 ხუთშაბათი
დიღომი ავაზა-1970 3 – 5 ოლიმპიური
05.04.2024 პარასკევი
საბ. დ. დიღ. გორი 3 – 1 გუდვილი
06.04.2024 შაბათი
გაგრა ვიკინგები 4 – 2 გორგას.111
07.04.2024 კვირა
არაგვი ქარელი 2 – 2 35 სკოლა
გლდ. აკად. ისვენებს.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ავაზა-1970 საბ.დ.დიღ. 5 – 2 ოლიმპ.
14.04.2024 კვირა
არაგვი გაგრა 2 – 2 35 სკოლა
ვიკინგები გლდ. აკად. 6 – 4 პლატო
15.04.2024 ორშაბათი
ქარელი გორი 13:00 გორი
დიღომი ისვენებს.
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
დიღომი ვიკინგები 20:00 ოლიმპ.
20.04.2024 შაბათი
გაგრა ქარელი 14:00 გორგ. 111
გლდ. აკად. არაგვი 14:00 გლდ. აკად.
22.04.2024 ორშაბათი
გორი ავაზა-1970 16:00 გორი
საბ.დ.დიღ. ისვენებს.
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
გაგრა გლდ. აკად. 16:00 გორგ. 111
ქარელი ავაზა-1970 19:00 ოლიმპი
28.04.2024 კვირა
არაგვი დიღომი 11:00 35 სკოლა
ვიკინგები საბ.დ.დიღ. 16:30 პლატო
გორი ისვენებს.
IX ტური
11.05.2024 შაბათი
გლდ. აკად. ქარელი 14:00 გლდ. აკად.
გაგრა დიღომი 14:00 გორგ. 111
13.05.2024 ორშაბათი
გორი ვიკინგები 16:00 გორი
საბ.დ.დიღ. არაგვი 20:00 გუდვილი
ავაზა-1970 ისვენებს.

📲

1. ქარელი ქარელი შმაგი ელიაშვილი 595 00 69 69
2. ვიკინგები გიორგი არჩვაძე 599 22 55 32
3. არაგვი შოთა გორგოძე 597 17 49 49
4. დიღომი ბადრი შოშიტაშვილი 557 11 96 89
5. გაგრა თამაზ კალანდაძე 598 23 23 29
6. გორი შავლეგ ცხადაძე 598 32 24 42
7. გლდანის აკადემია ირაკლი აბრამიშვილი 599 68 89 89
8. ავაზა-1970 გიორგი სილაგავა 597 94 98 44
9. საბურთალო დ. დიღომი ირაკლი მალიჩავა 568 49 66 77

Leave a Reply