„თბილისის ლიგა" - 2010 „ა" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2010 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა   

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. იბერია-1999 10 10 0 0 52-14 30
2. დინ. სკოლა 9 8 0 1 47-10 24
3. გრანდი 10 6 1 3 27-12 19
4. ვაზისუბანი 9 6 0 3 22-15 18
5. ავაზა 11 5 2 4 37-19 17
6. გლდანი-1 10 5 1 4 29-17 16
7. ვიტ.-ჯორჯია 9 3 2 4 23-27 11
8. იბერია-2017 11 3 1 7 15-37 10
9. შტურმი სართიჭალა 11 3 0 8 24-47 9
10. იბერია-2010 11 3 0 8 20-48 9
11. სპაერი-2 10 2 3 5 16-28 9
12. 35 სკოლა 11 2 0 9 14-52 6

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999”-ს სახელით!


შენიშვნა:  1 – 2 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/2 ფინალურ მატჩებს შინ და გარეთ!


კალენდარი: 

I ტური
06.03.2024 ოთხშაბათი
შტურმი საბურთალო 2 – 3 სართიჭალა
09.03.2024 შაბათი
გლდანი-1 გრანდი 3 – 1 ამერი
10.03.2024 კვირა
იბერია-2010 ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 4 სპ. აკად.
ვაზისუბანი ავაზა 2 – 0 ვაზ.N92 სკ.
დინ. სკოლა იბერია-2017 7 – 2 დინ. აკად.
11.03.2024 ორშაბათი
35 სკოლა სპაერი-2 1 – 4 35 სკოლა
II ტური
15.03.2024 პარასკევი
იბერია-2017 35 სკოლა 4 – 1 დ. ლილო
16.03.2024 შაბათი
ვაზისუბანი იბერია-2010 0 – 1 ვაზ.N92 სკ.
გრანდი შტურმი 8 – 1 ვარკეთილი
17.03.2024 კვირა
სპაერი-2 ავაზა 1 – 1 სპაერი
18.03.2024 ორშაბათი
საბურთალო დინ. სკოლა 3 – 1 ბენდელა
19.03.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. გლდანი-1 3 – 2 გლდ. აკად.
III ტური
21.03.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა საბურთალო 1 – 7 35 სკოლა
23.03.2024 შაბათი
გლდანი-1 ვაზისუბანი 1 – 2 ამერი
24.03.2024 კვირა
იბერია-2010 ავაზა 1 – 11 სპორტ. აკ.
დინ. სკოლა გრანდი 3 – 0 დინ. აკად.
სპაერი-2 იბერია-2017 2 – 0 სპაერი
25.03.2024 ორშაბათი
შტურმი ვიტ.-ჯორჯ. 5 – 3 სართიჭალა
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
იბერია-2017 ავაზა 1 – 8 დ. ლილო
29.03.2024 პარასკევი
გრანდი 35 სკოლა 3 – 0 ვარკეთილი
30.03.2024 შაბათი
ვაზისუბანი შტურმი 4 – 1 ვაზის.92სკ.
31.03.2024 კვირა
იბერია-2010 გლდანი-1 3 – 1 სპორტ. აკ.
01.04.2024 ორშაბათი
საბურთალო სპაერი-2 5 – 0 ბენდელა
02.04.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. დინ. სკოლა გადაიდო გლდ. აკად.
V ტური
04.04.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 6 35 სკოლა
05.04.2024 პარასკევი
იბერია-2017 საბურთალო 1 – 6 დ. ლილო
06.04.2024 შაბათი
გლდანი-1 ავაზა 4 – 1 ამერი
07.04.2024 კვირა
დინ. სკოლა ვაზისუბანი 7 – 0 დინ. აკად.
სპაერი-2 გრანდი 1 – 3 სპაერი
08.04.2024 ორშაბათი
შტურმი იბერია-2010 8 – 2 სართიჭალა
VI ტური
12.04.2024 პარასკევი
გრანდი იბერია-2017 5 – 0 ვარკეთილი
13.04.2024 შაბათი
ვაზისუბანი 35 სკოლა 6 – 0 ვაზის.92სკ.
გლდანი-1 შტურმი 7 – 0 ამერი
სპაერი-2 ვიტ.-ჯორჯ. 3 – 3 სპაერი
14.04.2024 კვირა
იბერია-2010 დინ. სკოლა 1 – 6 სპორტ.აკად.
15.04.2024 ორშაბათი
საბურთალო ავაზა 4 – 1 ბენდელა
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა იბერია-2010 5 – 4 35 სკოლა
19.04.2024 პარასკევი
იბერია-2017 ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 1 დ. ლილო
21.04.2024 კვირა
დინ. სკოლა გლდანი-1 4 – 1 დინ. აკად.
ვაზისუბანი სპაერი-2 5 – 0 ვაზ.92 სკოლა
22.04.2024 ორშაბათი
შტურმი ავაზა 0 – 2 სართიჭალა
საბურთალო გრანდი 3 – 1 ბენდელა
VIII ტური
26.04.2024 პარასკევი
გრანდი ავაზა 1 – 1 ვარკეთილი
27.04.2024 შაბათი
ვაზისუბანი იბერია-2017 2 – 1 ვაზის.92სკ.
გლდანი-1 35 სკოლა 3 – 0 ამერი
28.04.2024 კვირა
იბერია-2010 სპაერი-2 3 – 2 სპორტ. აკ.
30.04.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. საბურთალო 2 – 11 გლდ. აკად.
შტურმი დინ. სკოლა 0 – 9 სართიჭალა
IX ტური
09.05.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა შტურმი 5 – 2 35 სკოლა
10.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 იბერია-2010 1 – 0 დ. ლილო
გრანდი ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 0 ვარკეთილი
11.05.2024 შაბათი
სპაერი-2 გლდანი-1 2 – 2 სპაერი
12.05.2024 კვირა
დინ. სკოლა ავაზა 4 – 3 დინ. აკად.
13.05.2024 ორშაბათი
საბურთალო ვაზისუბანი 4 – 1 ბენდელა
X ტური
18.05.2024 შაბათი
ვაზისუბანი გრანდი გადაიდო ვაზის.92 სკ.
გლდანი-1 იბერია-2017 5 – 1 ამერი
19.05.2024 კვირა
იბერია-2010 იბერია-1999 4 – 6 სპორტ. აკად.
დინ. სკოლა 35 სკოლა 6 – 0 დინ. აკად.
20.05.2024 ორშაბათი
შტურმი სპაერი-2 5 – 1 სართიჭალა
21.05.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. ავაზა 1 – 2 გლდ. აკად.
XI ტური
23.05.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა ავაზა 0 – 7 35 სკოლა
24.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 შტურმი 3 – 0 დ. ლილო
გრანდი იბერია-2010 4 – 0 ვარკეთილი
26.05.2024 კვირა
სპაერი-2 დინ. სკოლა 18:00 სპაერი
27.05.2024 ორშაბათი
იბერია-1999 გლდანი-1 21:00 ბენდელა
28.05.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. ვაზისუბანი 12:30 გლდ. აკად.
II წრე
I ტური
07.06.2024 პარასკევი
იბერია-2017 დინ. სკოლა 17:00 დ. ლილო
გრანდი გლდანი-1 20:00 ვარკეთილი
08.06.2024 შაბათი
ავაზა ვაზისუბანი 11:00 ვაზის.92 სკ.
სპაერი-2 35 სკოლა 18:00 სპაერი
10.06.2024 ორშაბათი  
იბერია-1999 შტურმი 21:00 ბენდელა
11.06.2024 სამშაბათი
ვიტ.-ჯორჯ. იბერია-2010 12:30 გლდ. აკად.

📲

1. შტურმი სართიჭალა ვლადიმერ კაპანაძე 555 35 83 52
2. გლდანი-1 ლუკა ჭოხონელიძე 598 77 84 74
3. სპაერი-2 თაზო იაშვილი 579 08 30 71
4. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43
5. იბერია-1999 გიორგი კვანტალიანი 574 54 50 00
6. გრანდი გრიგოლ ჭანტურია 579 15 52 52
7. 35 სკოლა გიორგი ძნელაძე 568 09 96 96
8. დინ. სკოლა გიგა ფიცხელაური 558 50 02 66
9. ვაზისუბანი საბა იონანიძე 598 47 33 23
10. იბერია-2010 ლუკა მიქაძე 511 22 21 88
11. ვიტ.-ჯორჯია ლევან ხუციშვილი 597 92 14 52
12. ავაზა ანზორ ზუკაკიშვილი 599 14 16 10

1 Response

Leave a Reply