„თბილისის ლიგა” – 2010 „ბ” ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2010 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. გორი 9 7 0 2 23-5 21
2. დინ. აკად. რუსთავი 9 7 0 2 31-12 21
3. იბერია-99 ბენდელა 9 7 0 2 22-21 21
4. სპაერი-1 8 6 1 1 26-9 19
5. სელერო წითელი 9 5 2 2 24-18 17
6. იბერია-99 დ. დიღომი 9 5 1 3 22-20 16
7. ინტერის აკად. ლურჯი 9 3 2 4 18-16 11
8. გლდანი-2 9 1 3 5 9-20 6
9. ავაზა-1970 9 1 2 6 10-24 5
10. თ. ს. აკადემია 8 1 1 6 7-20 4
11. ზარზმის აკად. ადიგენი 10 0 0 10 10-37 0

შენიშვნა: „დინამოს სკოლა-1″ მოიხსნა გათამაშებიდან, მასთან ჩატარებული მატჩების შედეგები ანულირებულია! 


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო ბენდელა”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 ბენდელა”-ს სახელით!

„საბურთალო დ.დიღომი”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 დ.დიღომი”-ს სახელით!


შენიშვნა:  1 – 2 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/2 ფინალურ მატჩებს შინ და გარეთ!


კალენდარი: 

  I ტური
07.03.2024 ხუთშაბათი
საბ.დ.დიღ. სპაერი-1 0 – 5 GFF დ.დიღ.
09.03.2024 შაბათი
გლდანი-2 გორი 0 – 3 ამერი
ინტ.აკ.ლურ. ზარზმის აკად. 6 – 0 ინტ. აკად.
10.03.2024 კვირა  
დინ.სკოლა-1 ავაზა-1970 (გადაიდო)      არ ტარდება! დინ. აკად.
სელერო წით. თ.ს. აკად. 4 – 0 ოლიმპიური
11.03.2024 ორშაბათი  
საბ.ბენდელა დინ.აკ.რუსთ. 0 – 8 ბენდელა
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. გლდანი-2 3 – 0 რუსთ. 17სკ.
საბ. დ.დიღ. საბ.ბენდელა 1 – 5 GFF დ.დიღ.
15.03.2024 პარასკევი
თ.ს.აკადემია დინ. სკოლა-1 (1 – 1) შედეგი გაუქმებულია! თ.ს.აკად.
გორი სელერო წით. 4 – 1 გორი
16.03.2024 შაბათი
ავაზა-1970 ინტ.აკ.ლურჯი 0 – 1 ინტ. აკად.
17.03.2024 კვირა
სპაერი-1 ზარზმის აკად. 2 – 0 სპაერი
III ტური
22.03.2024 პარასკევი
ავაზა-1970 ზარზმის აკად. 2 – 1 თემქა
23.03.2024 შაბათი
გლდანი-2 საბ.დ.დიღ. 1 – 1 ამერი
ინტ.აკ.ლურჯი თ.ს.აკადემია 3 – 0 ინტერ. აკ.
24.03.2024 კვირა
დინ. სკოლა-1 გორი (0 – 8) შედეგი გაუქმებულია! დინ. აკად.
 სელერო წით. დინ.აკ.რუსთ. 1 – 5 ოლიმპიური
25.03.2024 ორშაბათი
საბ. ბენდელა სპაერი-1 2 – 1 ბენდელა
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
საბ.დ.დიღ.  სელერო წით. 2 – 4 GFF დ.დიღ.
29.03.2024 პარასკევი
თ.ს.აკადემია ზარზმის აკად. 1 – 0 თ.ს. აკად.
გორი ინტ.აკ.ლურჯი 4 – 1 გორი
30.03.2024 შაბათი
გლდანი-2 საბ. ბენდელა 1 – 2 ამერი
სპაერი-1 ავაზა-1970 5 – 1 სპაერი
დინ.აკ.რუსთ. ისვენებს!
V ტური
05.04.2024 პარასკევი
ზარზმის აკ. გორი 1 – 7 გორი
ავაზა თ.ს. აკადემია 2 – 2 თ.ს.აკადემია
06.04.2024 შაბათი
გლდანი-2 სპაერი-1 0 – 5 ამერი
ინტ.აკ.ლურ. დინ.აკ.რუსთ. 1 – 3 ინტერ. აკად.
07.04.2024 კვირა
სელერო წით. საბ. ბენდელა 4 – 0 ოლიმპიური
საბ.დ.დიღ. ისვენებს.
     
  VI ტური
10.04.2024 ოთხშაბათი
დინ. აკ.რუსთ. ზარზმის აკ. 3 – 2 რუსთ. 17სკ.
11.04.2024 ხუთშაბათი
საბ. დ.დიღ. ინტ.აკ.ლურჯი 3 – 1 GFF დ.დიღ.
12.04.2024 პარასკევი
გორი ავაზა 3 – 0 გორი
13.04.2024 შაბათი
გლდანი-2 სელერო წით. 1 – 2 ამერი
სპაერი-1 თ.ს. აკადემია გადაიდო სპაერი
საბ. ბენდელა ისვენებს.
VII ტური
17.04.2024 ოთხშაბათი
დინ. აკ.რუსთ. თ.ს. აკადემია 3 – 1 რუსთ. 17სკ.
18.04.2024 ხუთშაბათი
საბ. დ.დიღ. ავაზა 3 – 0 GFF დ.დიღ.
19.04.2024 პარასკევი
საბ. ბენდელა ზარზმის აკ. 4 – 2 ბენდელა
20.04.2024 შაბათი
გლდანი-2 ინტ.აკ.ლურჯი 2 – 2 ამერი
21.04.2024 კვირა
სპაერი-1 გორი 1 – 0 სპაერი
სელერო წით. ისვენებს.
VIII ტური
24.04.2024 ოთხშაბათი
ავაზა დინ. აკ.რუსთ. 2 – 3 რუსთ. 17სკ.
25.04.2024 ხუთშაბათი
ზარზმის აკ. საბ. დ.დიღ. 2 – 6 GFF დ.დიღ.
26.04.2024 პარასკევი
თ.ს. აკადემია გორი 0 – 1 თ.ს.აკადემია
27.04.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი საბ. ბენდელა 1 – 2 ინტერ. აკად.
28.04.2024 კვირა
სელერო წით. სპაერი-1 3 – 3 ოლიმპიური
გლდანი-2 ისვენებს.
IX ტური
10.05.2024 პარასკევი
საბ. დ. დიღომი თ.ს. აკადემია. 5 – 2 თ.ს. აკად.
გორი დინ.აკ.რუსთ. 1 – 0 გორი
11.05.2024 შაბათი
ზარზმის აკ. გლდანი-2 1 – 3 ამერი
ინტ.აკ.ლურჯი სელერო წით. 2 – 2 ინტერ.აკ.
13.05.2024 ორშაბათი
ავაზა საბ. ბენდელა 2 – 5 ბენდელა
სპაერი-1 ისვენებს.
X ტური
16.05.2024 ხუთშაბათი
იბერია-99 დ.დიღ. გორი 1 – 0 GFF დ.დიღ.
18.05.2024 შაბათი
გლდანი-2 ავაზა 1 – 1 ამერი
სპაერი-1 დინ.აკ.რუსთ. 4 – 3 სპაერი
19.05.2024 კვირა
სელერო წით. ზარზმის აკ. 3 – 1 ოლიმპ.
20.05.2024 ორშაბათი
იბერია-99 ბენდ. თ.ს.აკადემია 2 – 1 ბენდელა
ინტ.აკ.ლურჯი ისვენებს.
XI ტური
24.05.2024 პარასკევი
თ.ს.აკადემია გლდანი-2 გადაიდო თ.ს. აკად.
26.05.2024 კვირა
სელერო წით. ავაზა 15:00 ოლიმპ.
ინტ.აკ.ლურჯი სპაერი-1 16:00 ინტერ.აკ.
27.05.2024 ორშაბათი
იბერია-99 ბენდ. გორი 18:00 ბენდელა
29.05.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. იბერია-99 დ.დიღ. 18:00 რუსთ. 17სკ.
ზარზმის აკ. ისვენებს.
II წრე
I ტური
06.06.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. იბერია-99 ბენდ. 20:30 რუსთ. 17სკ.
07.06.2024 პარასკევი
თ.ს. აკადემია სელერო წით. 14:00 თ.ს.აკადემია
გორი გლდანი-2 18:00 გორი
08.06.2024 შაბათი
სპაერი-1 იბერია-99დ.დიღ. 20:00 სპაერი
09.06.2024 კვირა
ზარზმის აკ. ინტ.აკ.ლურჯი 16:00 ინტერ. აკად.
ავაზა ისვენებს.

📲

1. გორი ვაჟა ტიტვინიძე 599 19 37 78
2. გლდანი-2 ირაკლი ხეცურიანი 593 74 17 17
3. სპაერი-1 თაზო იაშვილი 579 08 30 71
4. ზარზმის აკად. ადიგენი დავით პაპიძე 514 70 80 60
5. ავაზა-1970 გიორგი სილაგავა 597 94 98 44
6. იბერია-1999 ბენდელა გიორგი კვანტალიანი 574 54 50 00
7. თ. ს. აკადემია ლევან ნებიერიძე 551 23 39 91
8. სელერო წითელი დავით ვარდიაშვილი 514 00 05 11
9. დინ. აკად. რუსთავი გიორგი ბერაძე 595 08 22 28
10. იბერია-1999 დ. დიღომი სანდრო თოდრაძე 591 61 56 35
11. ინტერის აკად. ლურჯი დავით წიქარიშვილი 597 20 88 35

Leave a Reply