„ელიტ ლიგა" - 2015

2024

„ელიტ ლიგა” – 2015 (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების მონაწილეთა სიას:


  1. „სელერო თეთრი”
  2. „შტურმი” სართიჭალა
  3. „გორი”
  4. „გრანდი”
  5. „ავაზა”
  6. „იბერია-1999 დ. დიღომი”
  7. „ავაზა”-1970
  8. „ინტერის აკადემია”
  9. „დინამოს აკადემია-2″
  10. „ვაზისუბანი”
  11. „ჩემპიონი”
  12. „ლოკო-ვერა”

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო დ.დიღომი”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 დ.დიღომი”-ს სახელით!



კალენდარი:

I ტური
05.03.2024 სამშაბათი
საბ.დ.დიღომი ვაზისუბანი 1 – 3 გუდვილი
09.03.2024 შაბათი
ლოკო ვერა ავაზა-1970 1 – 2 ჯიქია
ჩემპიონი შტურმი 3 – 5 N102 სკ.მერია
დინ. აკად.-2 ინტ. აკად. 1 – 2 დინ. აკად.
10.03.2024 კვირა
ავაზა გრანდი 2 – 0 ოლიმპიური
სელ. თეთრი გორი 3 – 0 მწვანე სკოლა
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
გრანდი ჩემპიონი 5 – 2 ვარკეთილი
საბ.დ. დიღ. ლოკო ვერა 2 – 1 გუდვილი
17.03.2024 კვირა
ვაზისუბანი ინტ. აკად. 0 – 4 ვაზის. 92 სკ.
ავაზა-1970 ავაზა 5 – 1 ოლიმპიური
18.03.2024 ორშაბათი
გორი დინ.აკად.-2 2 – 1 გორი
შტურმი სელერო თეთ. 3 – 0 სართიჭალა
III ტური
22.03.2024 პარასკევი
ინტ. აკად. გორი 2 – 1 ინტერ. აკად.
23.03.2024 შაბათი
ლოკო ვერა ვაზისუბანი გადაიდო ჯიქია
ჩემპიონი ავაზა-1970 0 – 3 N102 სკ.მერია
დინ.აკად.-2 შტურმი 3 – 2 დინ. აკად.
24.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. გრანდი 2 – 3 მწვ. სკოლა
ავაზა საბ.დ.დიღ. 3 – 3 ოლიმპიური
IV ტური
27.03.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა ავაზა 1 – 1 ჯიქია
28.03.2024 ხუთშაბათი
გრანდი დინ.აკად.-2 3 – 1 ვარკეთილი
საბ.დ.დიღ. ჩემპიონი 2 – 2 გუდვილი
30.03.2024 შაბათი
ვაზისუბანი გორი 3 – 3 ვაზის. 92 სკ.
31.03.2024 კვირა
ავაზა-1970 სელერო თეთ. 2 – 2 ოლიმპიური
01.04.2024 ორშაბათი
შტურმი ინტერ. აკად. 1 – 1 სართიჭალა
V ტური
06.04.2024 შაბათი
სელ. თეთრი საბ.დ.დიღომი 2 – 2 მწვანე სკ.
ჩემპიონი ლოკო ვერა 1 – 5 N102 სკ.მერია
დინ. აკად.-2 ავაზა-1970 გადაიდო დინ. აკად.
07.04.2024 კვირა
ავაზა ვაზისუბანი 1 – 2 ოლიმპიური
08.04.2024 ორშაბათი
გორი შტურმი 1 – 1 გორი
ინტერ. აკად. გრანდი 2 – 1 ოლიმპიური
VI ტური
10.04.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა სელერო თეთ. 4 – 0 ვერის ბაღი
11.04.2024 ხუთშაბათი
გრანდი გორი 1 – 2 ვარკეთ.
საბ.დ.დიღ. დინ. აკად.-2 4 – 4 გუდვილი
13.04.2024 შაბათი
ვაზისუბანი შტურმი 2 – 1 ვაზის. 92 სკ.
14.04.2024 კვირა
ავაზა-1970 ინტ.აკადემია 0 – 3 ოლიმპ.
ავაზა ჩემპიონი 4 – 1 ოლიმპ.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
შტურმი გრანდი 1 – 2 სართიჭალა
ჩემპიონი ვაზისუბანი 0 – 5 N102 სკ.მერია
დინ.აკად.-2 ლოკო ვერა 2 – 2 დინ.აკად.
21.04.2024 კვირა
სელერო თეთ. ავაზა გადაიდო მწვანე სკ.
22.04.2024 ორშაბათი
გორი ავაზა-1970 2 – 2 გორი
ინტ.აკადემია საბ.დ.დიღ. 8 – 1 ინტერ. აკად.
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
ლოკო ვერა ინტ.აკადემია 2 – 0 ჯიქია
ჩემპიონი სელერო თეთ. 4 – 6 N102 სკ.მერია
ვაზისუბანი გრანდი 2 – 1 ვაზის. 92 სკ.
28.04.2024 კვირა
ავაზა-1970 შტურმი 0 – 3 ოლიმპ.
ავაზა დინ. აკად.-2 1 – 0 ოლიმპ.
30.04.2024 სამშაბათი
საბ.დ.დიღ. გორი 4 – 2 გუდვილი
IX ტური
11.05.2024 შაბათი
შტურმი საბ.დ.დიღ. 6 – 6 სართიჭალა
დინ.აკად.-2 ჩემპიონი 3 – 0 დინ.აკად.
12.05.2024 კვირა
სელერო თეთ. ვაზისუბანი 3 – 2 მწვანე სკ.
13.05.2024 ორშაბათი
გორი ლოკო ვერა 5 – 1 გორი
15.05.2024 ოთხშაბათი
ინტ.აკადემია ავაზა 4 – 0 ინტერ. აკად.
16.05.2024 ხუთშაბათი
გრანდი ავაზა-1970 1 – 2 ვარკეთილი
X ტური
19.05.2024 კვირა
ავაზა გორი 3 – 3 ოლიმპიური
23.05.2024 ხუთშაბათი
იბერ.-99დ.დიღ გრანდი 20:00 28.05 გუდვილი
25.05.2024 შაბათი
ლოკო ვერა შტურმი 0 – 3 ჯიქია
ჩემპიონი ინტ. აკადემია გადაიდო 102 სკოლა
სელერო თეთ. დინ.აკად.-2 0 – 0 მწვანე სკოლა
ვაზისუბანი ავაზა-1970 1 – 3 ვაზ. 92 სკოლა
XI ტური
06.06.2024 ხუთშაბათი
გრანდი ლოკო ვერა 20:00 ვარკეთილი
07.06.2024 პარასკევი
ინტერ. აკად. სელერო თეთ. 20:00 ინტერ. აკად.
08.06.2024 შაბათი
შტურმი ავაზა 12:00 სართიჭალა
დინ.აკად.-2 ვაზისუბანი 16:00 დინ. აკად.
09.06.2024 კვირა
ავაზა-1970 იბერ.-99დ.დიღ. 18:00 ავაზა
10.06.2024 ორშაბათი
გორი ჩემპიონი 19:00 გორი

📲

1. სელერო თეთრი ზაზა მაღრაძე 599 42 62 41
2. შტურმი გიორგი გოგიჩაშვილი 555 95 83 95
3. გორი შავლეგ ცხადაძე 598 32 24 42
4. გრანდი გიორგი  შეროზია 597 18 74 74
5. ავაზა-1970 გიორგი სილაგავა 597 94 98 44
6. იბერია-99. დიდი დიღომი ირაკლი მალიჩავა 568 49 66 77
7. ავაზა ანზორ ზუკაკიშვილი 599 14 16 10
8. ინტერის აკადემია ზუკა დვალიშვილი 593 10 28 24
9. დინ. აკად.-2 ჯაჯანიძე 555 25 71 05
10. ვაზისუბანი ბაჩო ქარდავა 598 28 28 21
11. ჩემპიონი კახა გოგოლაძე 571 11 13 43
12. ლოკომოტივი ვერა ლაშა სიმონია 500 50 07 71

Leave a Reply