„ელიტ ლიგა" - 2013 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2013 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის კალენდარს:


 ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო დ.დიღომი”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 დ.დიღომი”-ს სახელით!


კალენდარი:

I ტური
09.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი სელ. თეთრი 1 – 2 ინტ. აკად.
დინ.აკად.-2 საბ. დ.დიღ. 1 – 1 დინ. აკად.
ლოკომოტივი თ.ს.აკადემია 6 – 0 აგრარული
10.03.2024 კვირა
ნ.დინამო-2016 გორი გადაიდო შრ.რეზერვ.
II ტური
16.03.2024 შაბათი
საბ.დ. დიღომი ლოკომოტივი 2 – 2 GFF დ.დიღ.
17.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. დინ. აკად.-2 0 – 1 ოლიმპიური
ნ.დინ.-2016 ინტ.აკ.ლურჯი 3 – 1 შრ.რეზერვ.
18.03.2024 ორშაბათი
გორი თ.ს. აკადემია 2 – 0 გორი
III ტური
23.03.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 ნ.დინ.-2016 0 – 1 დინ. აკად.
ინტ.აკ.ლურჯი გორი 0 – 4 ინტერ. აკად.
თ.ს. აკადემია საბ. დ.დიღომი 0 – 0 თ.ს. აკად.
ლოკომოტივი სელერო თეთ. 4 – 1 აგრარული
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი დინ. აკად.-2 1 – 1 ინტერ. აკად.
31.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. თ.ს. აკადემია 2 – 2 ოლიმპიური
ნ.დინ.-2016 ლოკომოტივი 2 – 1 შრ.რეზერვ.
01.04.2024 ორშაბათი
გორი საბ. დ.დიღომი 2 – 0 გორი
V ტური
06.04.2024 შაბათი
საბ. დ.დიღომი სელერო თეთ. 3 – 0 ოლიმპიური
დინ. აკად.-2 გორი 1 – 5 დინ. აკად.
თ.ს. აკადემია ნ.დინ.-2016 1 – 3 თ.ს.აკადემია
ლოკომოტივი ინტ.აკ.ლურჯი 7 – 0 აგრარული
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი თ.ს.აკადემია 1 – 2 ინტ.აკად.
დინ.აკად.-2 ლოკომოტივი 0 – 4 დინ.აკად.
14.04.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 საბ.დ. დიღ. 3 – 0 შრ.რეზერ.
15.04.2024 ორშაბათი
გორი სელერო თეთ. 6 – 1 გორი
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
საბ.დ. დიღ. ინტ.აკ.ლურჯი 0 – 1 GFF დ.დიღ.
თ.ს.აკადემია დინ.აკად.-2 1 – 0 თ.ს.აკად.
ლოკომოტივი გორი 2 – 3 აგრარული
21.04.2024 კვირა
სელერო თეთ. ნ.დინ.-2016 4 – 1 ოლიმპ.
II წრე
I ტური
27.04.2024 შაბათი
საბ.დ. დიღ. დინ.აკად.-2 0 – 0 GFF დ.დიღ.
თ.ს.აკადემია ლოკომოტივი 2 – 0 თ.ს.აკად.
28.04.2024 კვირა
სელერო თეთ. ინტ.აკ.ლურჯი 6 – 1 ინტერ. აკად.
29.04.2024 ორშაბათი
გორი ნ.დინ.-2016 გადაიდო გორი
II ტური
11.05.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი ნ.დინ.-2016 0 – 2 ინტერ. აკად.
დინ.აკად.-2 სელერო თეთ. 4 – 0 დინ.აკად.
თ.ს.აკადემია გორი 0 – 4 თ.ს.აკად.
ლოკომოტივი იბერ.-99დ. დიღ. 6 – 2 აგრარული
III ტური
18.05.2024 შაბათი
იბერია-99 დ.დიღ. თ.ს.აკადემია 0 – 0 GFF დ.დიღ.
19.05.2024 კვირა
სელერო თეთ. ლოკომოტივი 1 – 1 ოლიმპიური
ნ.დინ.-2016 დინ.აკად.-2 0 – 0 შრ.რეზერვ.
20.05.2024 ორშაბათი
გორი ინტ.აკ.ლურჯი 3 – 0 გორი
IV ტური
08.06.2024 შაბათი
იბერია-99 დ.დიღ. გორი 10:30 GFF დ.დიღ.
დინ.აკად.-2 ინტ.აკ.ლურჯი 11:00 დინ. აკად.
თ.ს.აკადემია სელერო თეთ. 12:00 თ.ს.აკადემია
ლოკომოტივი ნ.დინ.-2016 18:00 აგრარული

📲

1. გორი ემზარ წკრიალაშვილი 598 96 13 42
2. ლოკომოტივი ლაშა კვარაცხელია 591 14 02 22
3. დინ. აკადემია-2 კახა მახარაძე 579 37 71 66
4. იბერია-99 დ. დიღომი მიხეილ კორსანტია 599 39 39 34
5. სელერო თეთრი კოტე ოდიკაძე 595 00 10 05
6. ინტერის აკად. ლურჯი ზუკა დვალიშვილი 593 10 28 24
7. თ. ს. აკადემია თენგიზ სულაქველიძე 599 47 67 27
8. ნ. დინამო-2016 გოჩა ხიტირი 555 15 99 63

Leave a Reply