„ელიტ ლიგა" - 2011 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2011 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. გლდანი 10 7 2 1 23-8 23
2. ლოკომოტივი 10 7 1 2 35-12 22
3. იბერია-1999 11 6 2 3 33-14 20
4. რუსთავი 8 6 2 0 21-4 20
5. დინ. აკადემია-2 10 5 2 3 24-15 17
6. ვიკინგები 10 3 2 5 18-28 11
7. 35 სკოლა 8 2 0 6 10-34 6
8. ნ. დინამო-2016 8 1 2 5 9-17 5
9. გორი 9 1 2 6 6-24 5
10. ინტერის აკად. შავი 10 1 1 8 10-33 4

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04.  

„საბურთალო”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999”-ის სახელით!


შენიშვნა:  1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/4 ფინალურ მატჩებს  შემდეგი პრინციპით: 

A1 – B4      A2 – B3      A3 – B2      A4 – B1  


კალენდარი:

I ტური
03.03.2024 კვირა
გორი 35 სკოლა 1 – 0 გორი
09.03.2024 შაბათი
ლოკომოტ. საბურთალო 4 – 1 ოლიმპიური
დინ.აკად.-2 ნ.დინ.-2016 4 – 0 დინ.აკადემია
10.03.2024 კვირა
გლდანი ინტ.აკ.შავი 7 – 1 ამერი
ვიკინგები რუსთავი 0 – 4 პლატო
II ტური
13.03.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა რუსთავი გადაიდო მარაკანა
15.03.2024 პარასკევი
გორი ლოკომოტ. 0 – 5 გორი
17.03.2024 კვირა
ინტ.აკ.შავი ვიკინგები 1 – 3 ინტ. აკადემია
ნ. დინ.-2016 გლდანი 0 – 1 შრ. რეზერვ.
საბურთალო დინ.აკად.-2 4 – 0 ბენდელა
III ტური
20.03.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი ინტ.აკ.შავი 4 – 0 ფოლადი
23.03.2024 შაბათი
ლოკომოტ. 35 სკოლა 4 – 1 ოლიმპიური
დინ. აკად.-2 გორი 2 – 0 დინ. აკად.
24.03.2024 კვირა
გლდანი საბურთალო 1 – 0 ამერი
ვიკინგები ნ. დინ.-2016 1 – 1 პლატო
IV ტური
27.03.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა ინტ.აკ.შავი 4 – 1 მარაკანა
29.03.2024 პარასკევი
გორი გლდანი 1 – 1 გორი
30.03.2024 შაბათი
ლოკომოტ. დინ. აკად.-2 5 – 3 ოლიმპიური
31.03.2024 კვირა
ნ. დინ.-2016 რუსთავი 0 – 2 შრ. რეზერვ.
საბურთალო ვიკინგები 7 – 1 ბენდელა
V ტური
03.04.2024 ოთხშაბათი
ინტ.აკ.შავი ნ. დინ.-2016 3 – 2 ინტერ. აკად.
04.04.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი საბურთალო 2 – 2 ფოლადი
05.04.2024 პარასკევი
გორი ვიკინგები 1 – 2 გორი
06.04.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 35 სკოლა 8 – 0 დინ. აკად.
07.04.2024 კვირა
გლდანი ლოკომოტ. 1 – 1 ამერი
VI ტური
10.04.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა ნ.დინ.-2016 4 – 2 მარაკანა
12.04.2024 პარასკევი
გორი რუსთავი გადაიდო გორი
13.04.2024 შაბათი
ვიკინგები ლოკომოტივი 1 – 4 პლატო
დინ.აკად.-2 გლდანი 0 – 1 დინ. აკად.
14.04.2024 კვირა
საბურთალო ინტ.აკ.შავი 4 – 0 ბენდელა
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი ლოკომოტ. 1 – 0 ფოლადი
21.04.2024 კვირა
გლდანი 35 სკოლა 4 – 0 ამერი
ვიკინგები დინ.აკად.-2 3 – 3 პლატო
ინტ.აკ.შავი გორი 0 – 0 ინტერ.აკად.
ნ. დინ.-2016 საბურთალო 1 – 1 შრ. რეზერვ.
VIII ტური
26.04.2024 პარასკევი
გორი ნ. დინ.-2016 1 – 3 გორი
27.04.2024 შაბათი
ლოკომოტ. ინტ.აკ.შავი 1 – 1 ოლიმპიური
რუსთავი დინ.აკად.-2 0 – 0 ფოლადი
28.04.2024 კვირა
გლდანი ვიკინგები 2 – 0 ამერი
01.05.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა საბურთალო 1 – 9 მარაკანა
IX ტური
10.05.2024 პარასკევი
გორი საბურთალო 1 – 2 გორი
12.05.2024 კვირა
გლდანი რუსთავი 0 – 3 ამერი
ინტ.აკ.შავი დინ. აკად.-2 1 – 2 ინტერ. აკად.
ნ. დინ.-2016 ლოკომოტ. გადაიდო შრ. რეზერვ.
ვიკინგები 35 სკოლა 5 – 0 პლატო
II წრე
I ტური
19.05.2024 კვირა
იბერია-1999 ლოკომოტ. 2 – 1 ბენდელა
ნ. დინ.-2016 დინ. აკად.-2 გადაიდო შრ. რეზერვ.
ინტ.აკ.შავი გლდანი 2 – 5 ინტერ.აკად.
22.05.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა გორი 15:30 26.05 მარაკანა
23.05.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი ვიკინგები 5 – 2 ფოლადი
II ტური
25.05.2024 შაბათი
ლოკომოტ. გორი 9 – 1 ოლიმპიური
დინ.აკად.-2 იბერია-1999 2 – 1 დინ. აკად.
26.05.2024 კვირა
გლდანი ნ. დინ.-2016 11:30 ამერი
ვიკინგები ინტ.აკ.შავი 19:00 პლატო
29.05.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი 35 სკოლა 16:00 ფოლადი
     
  III ტური
02.06.2024 კვირა
გორი დინ.აკად.-2 13:30 გორი
იბერია-1999 გლდანი 18:00 ბენდელა
ნ.დინ.-2016 ვიკინგები 18:00 შრ. რეზერვ.
ინტ.აკ.შავი რუსთავი 18:00 ინტერ. აკად.
05.06.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა ლოკომოტ. 15:30 მარაკანა

📲

1. ინტერის აკად. შავი ივანე კაკულია 599 30 40 98
2. დინ. აკადემია-2 ქობალია 598 00 26 26
3. გლდანი გაგა სამადაშვილი 571 61 70 07
4. ვიკინგები ნუგზარ ღამბაშიძე 551 44 16 11
5. ლოკომოტივი გიორგი ლოლაძე 591 93 94 93
6. გორი მამუკა ვარდოსანიძე 599 28 45 28
7. ნ. დინამო-2016 ლევან ლაცაბიძე 568 55 01 01
8. იბერია-1999 ანზორ ცხვიტავა 598 33 76 68
9. 35 სკოლა გიორგი ძნელაძე 568 09 96 96
10. რუსთავი პავლე ბექაური 599 41 14 90

Leave a Reply