„ელიტ ლიგა" - 2010 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2010 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა   

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. გლდანი 8 8 0 0 39-11 24
2. ინტერის აკად. შავი 9 7 1 1 36-9 22
3. რუსთავი 8 4 0 4 16-17 12
4. 35 სკოლა 8 3 1 4 12-17 10
5. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 9 3 1 5 13-22 10
6. ლოკომოტივი 9 3 1 5 23-18 10
7. დინ. აკადემია-2 8 3 0 5 13-19 9
8. ავაზა 8 2 1 5 11-26 7
9. თბილისი თიმი 5 0 1 4 3-27 1

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


შენიშვნა: A და B ჯგუფში 1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ერთმანეთში ითამაშებენ ორ წრედ, შინ და გარეთ.  1 – 4  ადგილზე გასულ გუნდებს გადაჰყვებათ ერთმანეთში ნათამაშები ქულები და ბურთები. 

ანალოგიური პრინციპით იასპარეზებენ 5 – 8 ადგილზე გასული გუნდები. 

მე-9 ადგილზე გასული გუნდები გამართავენ 2 მატჩს, შინ და გარეთ!


კალენდარი:

I ტური
09.03.2024 შაბათი
ლოკომოტ. ავაზა 4 – 0 ოლიმპიური
დინ.აკად.-2 გლდანი 2 – 5 დინ. აკად.
11.03.2024 ორშაბათი
35 სკოლა რუსთავი 2 – 3 მარაკანა
ნიუ ნ.დინ.2023 ინტ. აკად. შავი 0 – 3 თემქა
თბილ. თიმი ისვენებს.
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი ნიუ ნ.დინ.2023 2 – 0 რუსთავი
16.03.2024 შაბათი
თბილ. თიმი ლოკომოტ. 0 – 8 ოლიმპიური
ინტ. აკად.შავი დინ. აკად.-2 5 – 1 ინტ. აკად.
18.03.2024 ორშაბათი
ავაზა 35 სკოლა 2 – 2 მარაკანა
გლდანი ისვენებს.
III ტური
23.03.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 რუსთავი 3 – 0 დინ. აკად.
25.03.2024 ორშაბათი
გლდანი ინტ.აკად.შავი 3 – 1 ამერი
35 სკოლა თბილ. თიმი გადაიდო მარაკანა
ნიუ ნ.დინ.2023 ავაზა 2 – 1 თემქა
ლოკომოტივი ისვენებს.
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი გლდანი 4 – 5 ფოლადი
30.03.2024 შაბათი
ლოკომოტივი 35 სკოლა 2 – 3 ოლიმპიური
ავაზა დინ. აკად.-2 2 – 0 დინ. აკად.
01.04.2024 ორშაბათი
თბილ. თიმი ნიუ ნ.დინ.2023 2 – 2 თემქა
ინტ. აკად.შავი ისვენებს.
V ტური
06.04.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 თბილ. თიმი 4 – 0 დინ. აკად.
ინტ. აკად.შავი რუსთავი 2 – 1 ინტერ.აკად.
08.04.2024 ორშაბათი
გლდანი ავაზა 9 – 2 ამერი
ნიუ ნ.დინ.2023 ლოკომოტივი 5 – 2 თემქა
35 სკოლა ისვენებს.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ლოკომოტივი დინ. აკად.-2 4 – 1 ოლიმპიური
ავაზა ინტ. აკ. შავი 2 – 7 ინტერ. აკ.
15.04.2024 ორშაბათი
თბილ. თიმი გლდანი 1 – 5 ამერი
35 სკოლა ნიუ ნ.დინ.2023 2 – 0 მარაკანა
რუსთავი ისვენებს.
VII ტური
17.04.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი ავაზა 2 – 1 ფოლადი
20.04.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 35 სკოლა 1 – 0 დინ. აკად.
ინტ. აკად.შავი თბილ. თიმი 8 – 0 ინტერ.აკად.
22.04.2024 ორშაბათი
გლდანი ლოკომოტივი 5 – 1 ამერი
ნიუ ნ.დინ.2023 ისვენებს.
VIII ტური
25.04.2024 ხუთშაბათი
თბილ. თიმი რუსთავი გადაიდო ფოლადი
27.04.2024 შაბათი
ლოკომოტივი ინტ. აკად.შავი 1 – 1 ოლიმპიური
29.04.2024 ორშაბათი
35 სკოლა გლდანი 0 – 4 მარაკანა
ნიუ ნ.დინ.2023 დინ. აკად.-2 3 – 1 თემქა
ავაზა ისვენებს.
IX ტური
09.05.2024 ხუთშაბათი
ავაზა თბილ.თიმი გადაიდო ?
რუსთავი ლოკომოტივი 2 – 1 ფოლადი
11.05.2024 შაბათი
ინტ. აკად.შავი 35 სკოლა 3 – 0 ინტერ. აკად.
13.05.2024 ორშაბათი
გლდანი ნიუ ნ.დინ.2023 3 – 0 ამერი
დინ. აკად.-2 ისვენებს.
II წრე
I ტური
15.05.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი 35 სკოლა 2 – 3 ფოლადი
18.05.2024 შაბათი
ლოკომოტივი ავაზა 0 – 1 ოლიმპიური
ინტ. აკად.შავი ნიუ ნ.დინ.2023 6 – 1 ინტერ. აკად.
20.05.2024 ორშაბათი
გლდანი დინ.აკად.-2 გადაიდო ამერი
თბილ. თიმი ისვენებს.
II ტური
25.05.2024 შაბათი
ლოკომოტივი თბილ. თიმი გადაიდო ოლიმპიური
დინ. აკად.-2 ინტ. აკად.შავი გადაიდო დინ. აკად.
27.05.2024 ორშაბათი
35 სკოლა ავაზა 15:30 მარაკანა
ნიუ ნ.დინ.2023 რუსთავი 21:00 თემქა
გლდანი ისვენებს.
III ტური
01.06.2024 შაბათი
რუსთავი დინ. აკად.-2 13:30 ფოლადი
02.06.2024 კვირა
ინტ. აკად.შავი გლდანი 18:00 ინტერ. აკად.
03.06.2024 ორშაბათი
35 სკოლა თბილ. თიმი 15:30 მარაკანა
ავაზა ნიუ ნ.დინ.2023 21:00 თემქა
ლოკომოტივი ისვენებს.
IV ტური
08.06.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 ავაზა 14:00 დინ. აკად.
10.06.2024 ორშაბათი
გლდანი რუსთავი 17:30 ამერი
35 სკოლა ლოკომოტივი 15:30 მარაკანა
ნიუ ნ.დინ.2023 თბილ. თიმი 21:00 თემქა
ინტ. აკად.შავი ისვენებს.
V ტური
13.06.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი ინტ. აკად.შავი 17:00 ფოლადი
15.06.2024 შაბათი
ლოკომოტივი ნიუ ნ.დინ.2023 11:30 ოლიმპიური
თბილ. თიმი დინ. აკად.-2 14:00 დინ. აკად.
17.06.2024 ორშაბათი
გლდანი ავაზა 17:30 ამერი
35 სკოლა ისვენებს.

📲

1. ინტერის აკად. შავი ზუკა მინჯია 555 59 68 01
2. დინ. აკადემია-2 გიორგი მამუჩიშვილი 593 47 00 33
3. რუსთავი მამუკა მურჯიკნელი 593 27 18 51
4. ავაზა გიორგი სილაგავა 597 94 98 44
5. გლდანი ზურაბ ჯიბუტი 555 42 44 25
6. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 იაკობ დეისაძე 597 41 18 18
7. 35 სკოლა ზაზა ბაკურაძე 579 96 96 98
8. ლოკომოტივი თაზო ჩარგეიშვილი 599 71 27 02
9. თბილისი თიმი მამუკა ჩუბინიძე 555 44 55 48

Leave a Reply