„თბილისის ლიგა"- 2016 „ბ" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა”- 2016 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


  1. „დინამოს სკოლა”
  2. „სელერო წითელი”
  3. „მიმინო-94″
  4. „გლდანის აკადემია”
  5. „ავაზა”
  6. „თ. ს. აკადემია”
  7. „ინტერის აკადემია”
  8. „გრანდი-2″
  9. „ლოკო-ვერა”
  10. „ოლიმპი თბილისი”

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 



კალენდარი:

I ტური
06.03.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა დინ.სკოლა 9 – 2 ვერის ბაღი
08.03.2024 პარასკევი
ინტერ. აკად. სელერო წით. 3 – 1 ინტერ. აკად.
09.03.2024 შაბათი
გრანდი-2 ავაზა 2 – 10 ვარკეთილი
გლდ. აკად. თ.ს.აკადემია 0 – 5 გლდ. აკად.
მიმინო-94 ოლიმპი თბ. ?  ?
II ტური
16.03.2024 შაბათი
თ.ს.აკადემია ინტერის აკ. 3 – 2 თ.ს.აკადემია
დინ. სკოლა ოლიმპი თბ. 1 – 3 დინ. აკად.
მიმინო-94 გლდ. აკად. 2 – 6 გლდ. აკად.
ავაზა ლოკო ვერა 17 – 2 ოლიმპიური
17.03.2024 კვირა
სელერო წით. გრანდი-2 3 – 5 მწვ. სკოლა
III ტური
20.03.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა სელერო წით. 6 – 3 ვერის ბაღი
22.03.2024 პარასკევი
ინტერ.აკად. მიმინო-94 6 – 0 ინტერ. აკად.
23.03.2024 შაბათი
გრანდი-2 თ.ს.აკადემია 1 – 4 ვარკეთილი
გლდ. აკად. ოლიმპი თბ. 2 – 1 გლდ. აკად.
დინ.სკოლა ავაზა 1 – 5 დინ. აკად.
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
გლდ. აკად. ინტერ.აკად. 0 – 6 გლდ. აკად.
სელერო წით. დინ.სკოლა 0 – 2 მწვანე სკ.
მიმინო-94 გრანდი-2 4 – 1 გლდ. აკად.
ავაზა ოლიმპი თბ. 8 – 0 ოლიმპიური
31.03.2024 კვირა
თ.ს.აკადემია ლოკო ვერა 0 – 1 თ.ს.აკადემია
V ტური
03.04.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა მიმინო-94 5 – 1 ვერის ბაღი
05.04.2024 პარასკევი
ინტერ. აკად. ოლიმპი თბ. 3 – 1 ინტერ. აკ.
06.04.2024 შაბათი
გრანდი-2 გლდ. აკად. 4 – 3 ვარკეთილი
სელერო წით. ავაზა გადაიდო მწვანე სკ.
დინ. სკოლა თ.ს.აკადემია 1 – 4 დინ. აკად.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
გლდ. აკად. ლოკო ვერა 2 – 4 გლდ. აკად.
თ.ს.აკადემია ავაზა გადაიდო თ.ს.აკად.
მიმინო-94 დინ. სკოლა გადაიდო გლდ. აკად.
14.04.2024 კვირა
სელერო წით. ოლიმპი თბ. 1 – 0 მწვანე სკ.
15.04.2024 ორშაბათი  
ინტერ. აკად. გრანდი-2 18:30 ინტერ. აკ.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
გრანდი-2 ოლიმპი თბ. 11:00 ვარკეთ.
დინ. სკოლა გლდ. აკად. 14:00 დინ. აკად.
21.04.2024 კვირა
სელერო წით. თ.ს.აკადემია 13:00 მწვანე სკ.
ავაზა მიმინო-94 18:00 ოლიმპ.
24.04.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა ინტერ. აკად. 20:00 ვერის ბაღი
VIII ტური
26.04.2024 პარასკევი
ინტერ.აკად. დინ.სკოლა 18:30 ინტერ. აკ.
27.04.2024 შაბათი
გლდ. აკად. ავაზა 11:00 გლდ. აკად.
გრანდი-2 ლოკო ვერა 11:00 ვარკეთილი
თ.ს.აკადემია ოლიმპი თბ. 14:00 თ.ს.აკადემია
მიმინო-94 სელერო წით. 15:30 გლდ. აკად.
IX ტური
11.05.2024 შაბათი
გრანდი-2 დინ. სკოლა 11:00 ვარკეთილი
თ.ს.აკადემია მიმინო-94 14:00 თ.ს.აკადემია
12.05.2024 კვირა
სელერო წით. გლდ. აკად. 13:00 მწვანე სკ.
ავაზა ინტერ.აკად. 18:00 ოლიმპიური
15.05.2024 ოთხშაბათი
ლოკო ვერა ოლიმპი 20:00 ვერის ბაღი

📲

1. დინამოს სკოლა გიორგი ვაწაძე 555 14 07 00
2. სელერო წითელი ზაზა მაღრაძე 599 42 62 41
3. მიმინო-94 მიშა მოსიაშვილი 593 66 93 66
4. გლდანის აკადემია ლევან ჟორდანია 511 40 65 17
5. ავაზა გიორგი სილაგავა 597 94 98 44
6. თ. ს. აკადემია რეზო სანთელაძე 599 22 98 45
7. ინტერის აკადემია ლექსო არუთინაშვილი 555 30 33 45
8. გრანდი-2 ლაშა ჭაღიაშვილი 598 17 44 88
9. ლოკო ვერა ალექსანდრე მაკრახიძე 595 40 21 58
10. ოლიმპი თბილისი ირაკლი აბუსერიძე 555 22 80 22

Leave a Reply