„თბილისის ლიგა" - 2015 „ბ" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2015 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


  1. „ვაზისუბანი”
  2. „მარბი”
  3. „ამერი-2020″
  4. „ავაზა”
  5. „რუსთავი”
  6. „ნიუ ნ.დინამოელი-2023″
  7. „ინტერის აკადემია ლურჯი”
  8. „მთვარის გლობუსი ხილიანი”
  9. „დინამოს სკოლა”

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


კალენდარი:

I ტური
09.03.2024 შაბათი
დინ. სკოლა მთ.გლობ.ხილ. 3 – 1 დინ. აკად.
10.03.2024 კვირა
ვაზისუბანი რუსთავი 5 – 1 ვაზ. N92 სკ.
ავაზა ინტ.აკ.ლურ. 0 – 6 ოლიმპიური
11.03.2024 ორშაბათი  
ამერი-2020 ნიუ ნ.დინ.2023 5 – 2 გლდ. აკად.
მარბი ისვენებს.
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
რუსთავი დინ. სკოლა 1 – 2 ფოლადი
15.03.2024 პარასკევი
მარბი მთ.გლ.ხილ. 1 – 2 ხილიანი
16.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურ. ვაზისუბანი 6 – 2 ინტ. აკად.
17.03.2024 კვირა
ნიუ ნ.დინ.2023 ავაზა 4 – 3 თემქა
ამერი-2020 ისვენებს.
III ტური
21.03.2024 ხუთშაბათი
მთ.გლ.ხილ. რუსთავი 5 – 5 ხილიანი
23.03.2024 შაბათი
დინ. სკოლა ინტ.აკ.ლურ. 3 – 3 დინ. აკად.
24.03.2024 კვირა
ვაზისუბანი ნიუ ნ.დინ.2023 3 – 2 ვაზის.92 სკ.
25.03.2024 ორშაბათი
ამერი-2020 მარბი 8 – 1 გლდ. აკად.
ავაზა ისვენებს.
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურ. მთ.გლ.ხილ. 2 – 0 ინტერ.აკად.
31.03.2024 კვირა
ნიუ ნ.დინ.2023 დინ. სკოლა 2 – 4 თემქა
მარბი რუსთავი 1 – 1 ფოლადი
ამერი-2020 ავაზა 4 – 1 ოლიმპიური
ვაზისუბანი ისვენებს.
V ტური
04.04.2024 ხუთშაბათი
მთ.გლობ.ხილ. ნიუ ნ.დინ.2023 4 – 4 ხილიანი
07.04.2024 კვირა
რუსთავი ინტ.აკ.ლურ. 2 – 6 ფოლადი
ვაზისუბანი ამერი-2020 1 – 7 ვაზ. N92 სკ.
ავაზა მარბი 6 – 0 ოლიმპიური
დინ. სკოლა ისვენებს.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ამერი-2020 დინ. სკოლა 2 – 1 დინ. აკად.
ავაზა ვაზისუბანი 1 – 4 ოლიმპ.
14.04.2024 კვირა
ნიუ ნ.დინ.2023 რუსთავი 8 – 3 თემქა
16.04.2024 სამშაბათი
მარბი ინტ.აკ.ლურ. 20:00 ინტ. აკად.
მთ.გლობ.ხილ. ისვენებს.
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
მთ.გლობ.ხილ. ამერი-2020 17:30 ხილიანი
20.04.2024 შაბათი
დინ. სკოლა ავაზა 15:00 დინ. აკად.
ვაზისუბანი მარბი 17:00 ვაზ. N92 სკ.
23.04.2024 სამშაბათი
ინტ.აკ.ლურ. ნიუ ნ.დინ.2023 20:00 ინტ. აკად.
რუსთავი ისვენებს.
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
დინ. სკოლა ვაზისუბანი 15:00 დინ. აკად.
ავაზა მთ.გლობ.ხილ. 18:00 ოლიმპ.
28.04.2024 კვირა
მარბი ნიუ ნ.დინ.2023 11:00 თემქა
29.04.2024 ორშაბათი
ამერი-2020 რუსთავი 19:00 გლდ. აკად.
ინტ.აკ.ლურ. ისვენებს.
IX ტური
09.05.2024 ხუთშაბათი  
მთ.გლობ.ხილ. ვაზისუბანი 17:30 ხილიანი
11.05.2024 შაბათი
დინ. სკოლა მარბი 17:00 დინ. აკად.
12.05.2024 კვირა
რუსთავი ავაზა 12:00 ფოლადი
14.05.2024 სამშაბათი
ინტ.აკ.ლურ. ამერი-2020 20:00 ინტ. აკად.
ნიუ ნ.დინ.2023 ისვენებს.

📲

1. ვაზისუბანი ბაჩო ქარდავა 598 28 28 21
2. მარბი გიორგი გოგიჩაშვილი 555 95 83 95
3. ამერი-2020 გიორგი ჩაკვეტაძე 598 21 21 18
4. ავაზა ანზორ ზუკაკიშვილი 599 14 16 10
5. რუსთავი ირაკლი ბუაჩიძე 595 52 65 09
6. ნიუ ნ.დინამოელი-2023 გურამ მახარაშვილი 568 77 73 49
7. ინტერის აკად. ლურჯი ზუკა დვალიშვილი 593 10 28 24
8. მთვარის გლობ.ხილიანი ნიკა მაისურაძე 579 27 07 42
9. დინამოს სკოლა სოზარ შარია 599 46 35 00

Leave a Reply