„ჩემპიონ ლიგა" - 2011 „ა" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2011 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის  გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა    

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. გოლდენ აკადემია 9 7 1 1 25-5 22
2. იბერია-1999 ბენდელა 9 7 1 1 34-6 22
3. გლდანი 9 6 3 0 22-4 21
4. ზესტაფონი 11 6 1 4 24-22 19
5. ბასა 10 5 1 4 21-20 16
6. იბერია-2017 10 5 0 5 14-15 15
7. სპაერი 10 4 2 4 15-15 14
8. გარეჯი საგარეჯო 9 4 0 5 18-17 12
9. რუსთავი 9 4 0 5 9-16 12
10. ჩემპიონი-2 9 2 1 6 8-24 7
11. 35 სკოლა 10 2 0 8 8-23 6
12. ჩემპიონი-3 9 0 0 9 3-34 0

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო ბენდელა”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 ბენდელა”-ს სახელით!


შენიშვნა:  1 – 2 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/2 ფინალურ მატჩებს შინ და გარეთ!


კალენდარი: 

I ტური
05.03.2024 სამშაბათი
საბ. ბენდელა იბერია-2017 5 – 0 ბენდელა
07.03.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა ჩემპიონი-2 1 – 2 35 სკოლა
08.03.2024 პარასკევი
რუსთავი გოლდ.აკად. 0 – 6 რუსთავი
10.03.2024 კვირა
ჩემპიონი-3 ზესტაფონი 2 – 5 სპ. აკადემია
გლდანი სპაერი 5 – 1 ამერი
11.03.2024 ორშაბათი
გარეჯი ბასა 1 – 3 საგარეჯო
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
გარეჯი ჩემპიონი-3 5 – 0 საგარეჯო
გოლდ. აკად. 35 სკოლა 3 – 0 ხვამლი
15.03.2024 პარასკევი
იბერია-2017 გლდანი 0 – 1 დ. ლილო
ზესტაფონი რუსთავი 1 – 0 თბ. ზღვა
16.03.2024 შაბათი
ბასა სპაერი 1 – 1 სპაერი
17.03.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 საბ. ბენდელა გადაიდო სპ. აკადემია
III ტური
19.03.2024 სამშაბათი
35 სკოლა ზესტაფონი 1 – 2 35 სკოლა
20.03.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი გარეჯი გადაიდო ფოლადი
24.03.2024 კვირა
ჩემპიონი-3 ბასა 0 – 3 სპორტ. აკ.
გლდანი ჩემპიონი-2 2 – 2 ამერი
საბ. ბენდელა გოლდ.აკად. 1 – 2 ბენდელა
სპაერი იბერია-2017 1 – 3 სპაერი
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
ბასა იბერია-2017 1 – 4 დ. ლილო
გოლდ.აკად. გლდანი 0 – 0 ხვამლი
29.03.2024 პარასკევი
გარეჯი 35 სკოლა 2 – 1 საგარეჯო
ჩემპიონი-3 რუსთავი 0 – 4 სპორტ. აკ.
ზესტაფონი საბ. ბენდელა 1 – 2 თბ. ზღვა
31.03.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 სპაერი 0 – 3 სპორტ. აკ.
V ტური
02.04.2024 სამშაბათი
35 სკოლა ჩემპიონი-3 1 – 0 35 სკოლა
საბ. ბენდელა გარეჯი 2 – 1 ბენდელა
03.04.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი ბასა 0 – 2 ფოლადი
05.04.2024 პარასკევი
იბერია-2017 ჩემპიონი-2 3 – 0 დ. ლილო
07.04.2024 კვირა
გლდანი ზესტაფონი 2 – 0 ამერი
სპაერი გოლდ. აკად. 0 – 2 სპაერი
VI ტური
10.04.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი 35 სკოლა 2 – 0 ფოლადი
11.04.2024 ხუთშაბათი
გოლდ. აკად. იბერია-2017 4 – 0 ხვამლი
12.04.2024 პარასკევი
ზესტაფონი სპაერი 1 – 1 თბ. ზღვა
14.04.2024 კვირა
ჩემპიონი-3 საბ. ბენდელა 0 – 5 სპორტ. აკ.
ჩემპიონი-2 ბასა 1 – 4 სპორტ. აკ.
16.04.2024 სამშაბათი
გარეჯი გლდანი 0 – 4 საგარეჯო
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა ბასა 3 – 2 35 სკოლა
19.04.2024 პარასკევი
იბერია-2017 ზესტაფონი 2 – 0 დ. ლილო
20.04.2024 შაბათი
სპაერი გარეჯი 2 – 1 სპაერი
21.04.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 გოლდ. აკად. 0 – 1 სპორტ.აკად.
გლდანი ჩემპიონი-3 6 – 0 ამერი
საბ. ბენდელა რუსთავი 5 – 0 ბენდელა
VIII ტური
24.04.2024 ოთხშაბათი
რუსთავი გლდანი 1 – 2 ფოლადი
25.04.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა საბ. ბენდელა 1 – 6 35 სკოლა
ბასა გოლდ. აკად. 3 – 3 ტ.შ. 3 – 0 ხვამლი
26.04.2024 პარასკევი
ზესტაფონი ჩემპიონი-2 7 – 1 თბ. ზღვა
28.04.2024 კვირა
ჩემპიონი-3 სპაერი 1 – 4 სპორტ.აკად.
30.04.2024 სამშაბათი
გარეჯი იბერია-2017 2 – 0 საგარეჯო
IX ტური
09.05.2024 ხუთშაბათი
გოლდ. აკად. ზესტაფონი 7 – 1 ხვამლი
10.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 ჩემპიონი-3 გადაიდო დ. ლილო
11.05.2024 შაბათი
სპაერი რუსთავი 0 – 1 სპაერი
12.05.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 გარეჯი 1 – 3 სპორტ. აკ.
გლდანი 35 სკოლა გადაიდო ამერი
საბ. ბენდელა ბასა 8 – 1 ბენდელა
X ტური
16.05.2024 ხუთშაბათი
35 სკოლა სპაერი 0 – 2 35 სკოლა
17.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 რუსთავი 0 – 1 დ. ლილო
ბასა ზესტაფონი 1 – 2 თბ. ზღვა
19.05.2024 კვირა
ჩემპიონი-3 ჩემპიონი-2 0 – 1 ვაკე
იბერია-99 ბენდ. გლდანი 0 – 0 ბენდელა
20.05.2024 ორშაბათი
გარეჯი გოლდ. აკად. გადაიდო საგარეჯო
XI ტური
24.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 35 სკოლა 2 – 0 დ. ლილო
ზესტაფონი გარეჯი 4 – 3 თბ. ზღვა
25.05.2024 შაბათი
სპაერი იბერია-99 ბენდ. გადაიდო სპაერი
26.05.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 რუსთავი 12:00 სპორტ. აკ.
ჩემპიონი-3 გოლდ. აკად. 13:30 სპორტ. აკ.
გლდანი ბასა 14:30 ამერი
II წრე
I ტური
05.06.2024 ოთხშაბათი
ბასა გარეჯი 16:00 საგარეჯო
06.06.2024 ხუთშაბათი
გოლდ. აკად. რუსთავი 21:00 ხვამლი
07.06.2024 პარასკევი
იბერია-2017 იბერია-99 ბენდ. 15:30 დ. ლილო
ზესტაფონი ჩემპიონი-3 18:00 თბ. ზღვა
09.06.2024 კვირა
ჩემპიონი-2 35 სკოლა 12:00 სპორტ. აკ.
სპაერი გლდანი 18:00 სპაერი

📲

1. გლდანი გაგა სამადაშვილი 571 61 70 07
2. გარეჯი საგარეჯო ოთო დევდარიანი 579 04 50 88
3. ჩემპიონი-2 მამუკა ღვიტიძე 597 82 11 33
4. ზესტაფონი ზაალ ელიავა 568 18 30 30
5. რუსთავი რამაზ ტალახაძე 588 88 64 44
6. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43
7. ბასა ვაკო ჭოჭუა 555 32 03 05
8. 35 სკოლა გიორგი ძნელაძე 568 09 96 96
9. იბერია-1999 ბენდელა ნიკა დაჩანიძე 571 22 22 89
10. სპაერი ვლადიმერ კაკაურიძე 558 00 50 06
11. გოლდენ აკადემია ჯაბა ლეშკაშელი 568 71 70 47
12. ჩემპიონი-3 მამუკა ღვიტიძე 597 82 11 33

 

Leave a Reply