„ელიტ ლიგა" - 2014 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2014 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის კალენდარს:


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999”-ს სახელით!


კალენდარი:

I ტური
07.03.2024 ხუთშაბათი
საბურთალო დინ. აკად. 5 – 2 ბენდელა
08.03.2024 პარასკევი
35 სკოლა ვაზისუბანი 0 – 5 35 სკოლა
09.03.2024 შაბათი
იბერია-2017 გორდა 0 – 1 ფოლადი
10.03.2024 კვირა
დინ.აკ.რუსთ. ვიკინგები 0 – 13 რუსთ.17 სკ.
სანზონა-2018 გრანდი 3 – 3 ბოხუას ქ.
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
საბურთალო გრანდი 3 – 0 ბენდელა
15.03.2024 პარასკევი
35 სკოლა გორდა 3 – 2 35 სკოლა
16.03.2024 შაბათი
დინ.აკადემია დინ.აკ.რუსთ. 5 – 2 დინ. აკად.
17.03.2024 კვირა
ვიკინგები იბერია-2017 6 – 1 პლატო
ვაზისუბანი სანზონა-2018 3 – 1 ვაზის. 92 სკ.
III ტური
21.03.2024 ხუთშაბათი
იბერია-2017 დინ. აკად. 0 – 6 დინ. აკად.
22.03.2024 პარასკევი
გრანდი დინ.აკ.რუსთ. 8 – 1 ვარკეთილი
24.03.2024 კვირა
გორდა ვიკინგები 0 – 2 ფოლადი
სანზონა-2018 35 სკოლა 1 – 2 ბოხუას ქ.
26.03.2024 სამშაბათი  
საბურთალო ვაზისუბანი 3 – 2 ბენდელა
IV ტური
29.03.2024 პარასკევი
გრანდი იბერია-2017 2 – 0 ვარკეთილი
30.03.2024 შაბათი
დინ. აკადემია გორდა 1 – 2 დინ. აკად.
ვაზისუბანი დინ.აკ.რუსთ. 2 – 1 ვაზის. 92 სკ.
31.03.2024 კვირა
სანზონა-2018 საბურთალო 2 – 5 ბოხუას ქ.
02.04.2024 სამშაბათი
35 სკოლა ვიკინგები 1 – 4 35 სკოლა
V ტური
07.04.2024 კვირა
გორდა გრანდი 0 – 0 ფოლადი
ვიკინგები დინ. აკად. 10 – 3 პლატო
დინ.აკ.რუსთ. სანზონა-2018 0 – 1 რუსთ.17 სკ.
იბერია-2017 ვაზისუბანი 1 – 0 ვაზის. 92 სკ.
09.04.2024 სამშაბათი
საბურთალო 35 სკოლა 5 – 4 ბენდელა
VI ტური
12.04.2024 პარასკევი
გრანდი ვიკინგები 0 – 3 ვარკეთ.
13.04.2024 შაბათი
ვაზისუბანი გორდა გადაიდო ვაზის. 92 სკ.
14.04.2024 კვირა
სანზონა-2018 იბერია-2017 2 – 2 ბოხუას ქ.
16.04.2024 სამშაბათი
35 სკოლა დინ.აკადემია 1 – 0 35 სკოლა
საბურთალო დინ.აკ.რუსთ. 5 – 3 ბენდელა
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
გორდა სანზონა-2018 2 – 2 ფოლადი
დინ. აკად. გრანდი 0 – 1 დინ. აკად.
21.04.2024 კვირა
დინ.აკ.რუსთ. 35 სკოლა 3 – 2 რუსთ.17 სკ.
ვიკინგები ვაზისუბანი 4 – 1 პლატო
23.04.2024 სამშაბათი
იბერია-2017 საბურთალო 2 – 5 ბენდელა
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
ვაზისუბანი დინ. აკად. 1 – 2 ვაზის. 92 სკ.
28.04.2024 კვირა
დინ.აკ.რუსთ. იბერია-2017 3 – 3 რუსთ.17 სკ.
სანზონა-2018 ვიკინგები 2 – 3 ბოხუას ქ.
30.04.2024 სამშაბათი
35 სკოლა გრანდი 3 – 2 35 სკოლა
საბურთალო გორდა 3 – 1 ბენდელა
IX ტური
10.05.2024 პარასკევი  
გრანდი ვაზისუბანი 0 – 1 ვარკეთილი
12.05.2024 კვირა
გორდა დინ.აკ.რუსთ. 4 – 2 ფოლადი
ვიკინგები იბერია-1999 5 – 2 პლატო
14.05.2024 სამშაბათი  
იბერია-2017 35 სკოლა 3 – 1 35 სკოლა
16.05.2024 ხუთშაბათი  
დინ. აკად. სანზონა-2018 3 – 1 დინ. აკად.
X ტური
18.05.2024 შაბათი
გორდა იბერია-2017 1 – 1 ფოლადი
ვაზისუბანი 35 სკოლა გადაიდო ვაზ.92 სკ.
19.05.2024 კვირა
ვიკინგები დინ.აკ.რუსთ. 6 – 0 პლატო
24.05.2024 პარასკევი
გრანდი სანზონა-2018 1 – 1 ვარკეთილი
25.05.2024 შაბათი
დინ.აკადემია იბერია-1999 გადაიდო დინ. აკად.

📲

1. დინ. აკადემია კახა მახარაძე 579 37 71 66
2. ვიკინგები ვასკა ხაჩიძე 598 55 57 77
3. 35 სკოლა ლუკა გვასალია  599 28 44 95
4. ვაზისუბანი გიორგი ლეჟავა 558 42 53 26
5. სანზონა-2018 თენგო დოლიძე 595 01 79 73
6. იბერია-1999 ზურა არზიანი 597 11 41 41
7. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43
8. გორდა გიორგი მიშველიძე 555 28 45 58
9. გრანდი ირაკლი უზნაძე 558 68 00 46
10. დინ. აკად. რუსთავი ლაშა გოგოლაძე 593 95 54 74

Leave a Reply