„ელიტ ლიგა" - 2014 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2014 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის კალენდარს:


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


კალენდარი: 

I ტური
08.03.2024 პარასკევი
ინტერ. აკად. დინ. აკად.-2 6 – 1 ინტ. აკად.
09.03.2024 შაბათი
მიმინო-94 გორი 1 – 4 გლდ. აკად.
ლოკომოტივი გრანდ.ავლაბ. 6 – 3 აგრარული
10.03.2024 კვირა
ავაზა სელ. თეთრი 4 – 3 ოლიმპიური
ნ.დინ.-2016 ნიუ.ნ.დინ.2023 3 – 5 შრ.რეზერვ.
II ტური
16.03.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 ნ.დინ.-2016 5 – 2 დინ. აკად.
ნიუ ნ.დინ.2023 ლოკომოტივი 7 – 2 თემქა
17.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. მიმინო-94 1 – 0 ოლიმპიური
გრანდი ავლაბ. ავაზა 2 – 4 ოლიმპიური
18.03.2024 ორშაბათი
გორი ინტ. აკად. 0 – 1 გორი
III ტური
21.03.2024 ხუთშაბათი
დინ. აკად.-2 გორი 4 – 1 დინ. აკად.
22.03.2024 პარასკევი
ინტ. აკად. სელერო თეთ. 2 – 2 ინტერ. აკად.
23.03.2024 შაბათი
მიმინო-94 გრანდი ავლაბ. 0 – 0 გლდ. აკად.
ლოკომოტივი ნ.დინ.-2016 11 – 0 აგრარული
24.03.2024 კვირა
ავაზა ნიუ ნ.დინ.2023 10 – 1 ოლიმპიური
IV ტური
29.03.2024 პარასკევი
გრანდი ავლაბ. ინტ. აკად. 0 – 1 ინტერ. აკად.
30.03.2024 შაბათი
ნიუ ნ.დინ.2023 მიმინო-94 3 – 1 თემქა
ლოკომოტივი ავაზა თამაში ჩაიშალა აგრარული
31.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. დინ.აკად.-2 4 – 4 ოლიმპიური
01.04.2024 ორშაბათი
გორი ნ.დინ.-2016 4 – 2 გორი
V ტური
05.04.2024 პარასკევი
ინტ. აკად. ნიუ ნ.დინ.2023 2 – 0 ინტერ. აკად.
06.04.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 გრანდი ავლაბ. 1 – 1 დინ. აკად.
მიმინო-94 ლოკომოტივი გადაიდო გლდ. აკად.
07.04.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 ავაზა 0 – 4 შრ.რეზერვ.
08.04.2024 ორშაბათი
გორი სელერო თეთ. 2 – 1 გორი
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ნიუ.ნ.დინ.2023 დინ. აკად.-2 1 – 4 თემქა
ლოკომოტივი ინტ. აკად. 0 – 7 აგრარ.
14.04.2024 კვირა
სელერო თეთ. ნ.დინ.-2016 2 – 1 ოლიმპ.
ავაზა მიმინო-94 1 – 0 ოლიმპ.
15.04.2024 კვირა
გორი გრანდ.-ავლ. 3 – 3 გორი
VII ტური
19.04.2024 პარასკევი
ინტ. აკადემია ავაზა 1 – 3 ინტ. აკად.
20.04.2024 შაბათი
ნიუ.ნ.დინ.2023 გორი 5 – 2 თემქა
მიმინო-94 ნ.დინ.-2016 3 – 0 გლდ. აკად.
ლოკომოტივი დინ. აკად.-2 3 – 5 აგრარული
21.04.2024 კვირა
სელერო თეთ. გრანდ.-ავლ. 0 – 2 ოლიმპიური
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
ნიუ.ნ.დინ.2023 სელერო თეთ. 2 – 1 თემქა
გრანდ.-ავლ. ნ.დინ.-2016 3 – 1 შრ. რეზერვ.
მიმინო-94 ინტ. აკად. 2 – 8 ინტერ. აკად.
ლოკომოტივი გორი გადაიდო აგრარული
28.04.2024 კვირა
ავაზა დინ. აკად.-2 6 – 0 ოლიმპ.
IX ტური
11.05.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 მიმინო-94 5 – 3 დინ. აკად.
გრანდ.-ავლ. ნიუ.ნ.დ.2023 3 – 5 თემქა
12.05.2024 კვირა
სელერო თეთ. ლოკომოტივი 4 – 2 ოლიმპ.
13.05.2024 ორშაბათი
გორი ავაზა 2 – 1 გორი
ინტ. აკად. ნ.დინ.-2016 8 – 2 ინტერ.აკად.
X ტური
18.05.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 ინტ.აკად. გადაიდო დინ. აკად.
ნიუ.ნ.დინ.2023 ნ.დინ.-2016 5 – 4 თემქა
გრანდ.-ავლაბ. ლოკომოტ. 7 – 1 აგრარული
19.05.2024 კვირა
სელერო თეთ. ავაზა 0 – 3 ოლიმპიური
20.05.2024 ორშაბათი
გორი მიმინო-94 2 – 1 გორი

📲

1. დინ. აკადემია-2 ქობალია 598 00 26 26
2. ინტერის აკადემია გიორგი ცირღილაძე 597 04 36 43
3. გორი პაატა ფეზუაშვილი 599 45 92 96
4. ლოკომოტივი ლაშა კვარაცხელია 591 14 02 22
5. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 გურამ მახარაშვილი 568 77 73 49
6. ავაზა სოსო ჭიკაძე 598 11 73 23
7. გრანდ-ავლაბარი ზურა ცერცვაძე 599 03 37 67
8. მიმინო-94 მიშა მოსიაშვილი 593 66 93 66
9. სელერო თეთრი დავით საჯაია 591 23 34 73
10. ნ. დინამო-2016 ჯიბილო ნიჟარაძე 557 70 80 69

Leave a Reply