„ელიტ ლიგა" - 2013 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2013 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის კალენდარს:


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო ბენდელა”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 ბენდელა”-ს სახელით!

„საბურთალო”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999″-ის სახელით!


კალენდარი: 

I ტური
08.03.2024 პარასკევი
გრანდი ვაზისუბანი 2 – 0 ვარკეთილი
09.03.2024 შაბათი
დინ.აკად. გორდა 4 – 2 დინ. აკად.
ინტ.აკ.შავი თელავი 8 – 0 ინტ. აკად.
10.03.2024 კვირა
საბ.ბენდელა საბურთალო 0 – 5 ბენდელა
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
გორდა საბ.ბენდელა 1 – 1 ფოლადი
15.03.2024 პარასკევი
გრანდი ინტ.აკ.შავი 2 – 2 ვარკეთილი
16.03.2024 შაბათი
თელავი დინ. აკადემია 1 – 9 თელავი
17.03.2024 კვირა
ვაზისუბანი საბურთალო 2 – 2 ვაზის.92 სკ.
III ტური
23.03.2024 შაბათი
დინ. აკად. გრანდი 1 – 1 დინ. აკად.
თელავი საბ. ბენდელა 2 – 4 თელავი
ინტ.აკ.შავი ვაზისუბანი 6 – 0 ინტერ.აკად.
25.03.2024 ორშაბათი
საბურთალო გორდა 9 – 0 ბენდელა
IV ტური
29.03.2024 პარასკევი
გრანდი საბ.ბენდელა 1 – 0 ვარკეთილი
30.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.შავი დინ. აკადემია 0 – 1 ინტერ.აკად.
თელავი საბურთალო 0 – 4 თელავი
ვაზისუბანი გორდა 1 – 1 ვაზის.92 სკ.
V ტური
06.04.2024 შაბათი
დინ. აკად. ვაზისუბანი 1 – 0 დინ. აკად.
07.04.2024 კვირა
საბ. ბენდელა ინტ.აკ.შავი 0 – 5 ბენდელა
გორდა თელავი 1 – 2 ფოლადი
08.04.2024 ორშაბათი
საბურთალო გრანდი 1 – 0 ბენდელა
VI ტური
12.04.2024 პარასკევი
გრანდი გორდა 6 – 1 ვარკეთ.
13.04.2024 შაბათი
საბ.ბენდელა დინ.აკად. გადაიდო ბენდელა
ინტ.აკ.შავი საბურთალო 0 – 3 ინტერ.აკ.
ვაზისუბანი თელავი 6 – 1 ვაზ.92 სკ.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
გორდა ინტ.აკ.შავი 0 – 6 ფოლადი
ვაზისუბანი საბ.ბენდელა 5 – 3 ვაზ.92 სკ.
21.04.2024 კვირა
თელავი გრანდი 0 – 8 თელავი
22.04.2024 ორშაბათი
საბურთალო დინ.აკად. 1 – 1 ბენდელა
II წრე
I ტური
27.04.2024 შაბათი
გორდა დინ. აკადემია 0 – 3 ფოლადი
თელავი ინტ.აკ.შავი გადაიდო თელავი
ვაზისუბანი გრანდი 2 – 2 ვაზის.92 სკ.
29.04.2024 ორშაბათი
საბურთალო საბ.ბენდელა 2 – 4 ბენდელა
II ტური
11.05.2024 შაბათი
დინ. აკად. თელავი 7 – 1 დინ. აკად.
ინტ.აკ.შავი გრანდი 1 – 1 ინტერ.აკ.
12.05.2024 კვირა
საბ. ბენდელა გორდა 5 – 2 ბენდელა
13.05.2024 ორშაბათი
საბურთალო ვაზისუბანი 3 – 1 ბენდელა
III ტური
17.05.2024 პარასკევი
გრანდი დინ.აკადემია 5 – 2 ვარკეთ.
18.05.2024 შაბათი
გორდა იბერია-1999 2 – 6 ფოლადი
იბერ.-1999 ბენ თელავი 1 – 1 ბენდელა
ვაზისუბანი ინტ.აკ.შავი 0 – 0 ვაზ.92სკ.
IV ტური
08.06.2024 შაბათი
იბერ.-1999 ბენ. გრანდი 10:00 ბენდელა
დინ.აკად. ინტ.აკ.შავი 12:00 დინ.აკად.
09.06.2024 კვირა
გორდა ვაზისუბანი 11:00 ფოლადი
10.06.2024 ორშაბათი
იბერია-1999 თელავი 20:00 ბენდელა

📲

1. ინტერის აკად. შავი ზუკა დვალიშვილი 593 10 28 24
2. იბერია-1999 ნიკა ჯვარშეიშვილი 574 04 09 27
3. დინ. აკადემია ლევან ბოჯგუა 573 03 54 42
4. ვაზისუბანი გურამ ხარებავა 591 93 64 63
5. გრანდი გრიგოლ ჭანტურია 571 15 52 52
6. თელავი ზურა წვერიკმაზაშვილი 591 30 32 38
7. გორდა ამირან გოგინავა 593 65 04 40
8. იბერია-1999 ბენდელა დავით ჩხეტია 579 90 44 12

1 Response

Leave a Reply