„ელიტ ლიგა" - 2012 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2012 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის კალენდარს: 


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


კალენდარი:

I ტური
09.03.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 შტურმი 2 – 3 დინ. აკადემია
რუსთავი იბერია-2017 4 – 2 ფოლადი
ინტ.აკ.შავი გლდანი 2 – 2 ინტ. აკადემია
11.03.2024 ორშაბათი
35 სკოლა თელავი 6 – 0 35 სკოლა
ვაზისუბანი ისვენებს.
II ტური
16.03.2024 შაბათი
თელავი რუსთავი 1 – 6 თელავი
17.03.2024 კვირა
გლდანი 35 სკოლა 4 – 0 ამერი
18.03.2024 ორშაბათი
შტურმი ინტ.აკ.შავი 4 – 1 სართიჭალა
20.03.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი დინ. აკად.-2 გადაიდო ვაზის. 92 სკ.
იბერია-2017 ისვენებს.
III ტური
23.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.შავი ვაზისუბანი 12 – 1 ინტერ. აკად.
თელავი იბერია-2017 1 – 0 თელავი
24.03.2024 კვირა
რუსთავი გლდანი 2 – 0 ფოლადი
25.03.2024 ორშაბათი
35 სკოლა შტურმი გადაიდო 35 სკოლა
დინ. აკად.-2 ისვენებს.
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 ინტ.აკ.შავი 1 – 1 დინ. აკადემია
31.03.2024 კვირა
გლდანი იბერია-2017 6 – 0 ამერი
01.04.2024 ორშაბათი
შტურმი რუსთავი 8 – 1 სართიჭალა
03.04.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი 35 სკოლა 2 – 0 ვაზის. 92 სკ.
თელავი ისვენებს.
V ტური
06.04.2024 შაბათი
თელავი გლდანი 0 – 3 თელავი
07.04.2024 კვირა
იბერია-2017 შტურმი 1 – 9 სართიჭალა
რუსთავი ვაზისუბანი 3 – 1 ფოლადი
08.04.2024 ორშაბათი
35 სკოლა დინ. აკად.-2 0 – 1 35 სკოლა
ინტ.აკ.შავი ისვენებს.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 რუსთავი 2 – 1 დინ. აკად.
ინტ.აკ.შავი 35 სკოლა 7 – 1 ინტ. აკად.
14.04.2024 კვირა
შტურმი თელავი 9 – 0 სართიჭალა
17.04.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი იბერია-2017 3 – 3 ვაზ. 92 სკ.
გლდანი ისვენებს.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
იბერია-2017 დინ.აკად.-2 0 – 9 დინ. აკად.
რუსთავი ინტ.აკ.შავი 3 – 3 ფოლადი
21.04.2024 კვირა
თელავი ვაზისუბანი 0 – 4 თელავი
გლდანი შტურმი 2 – 2 ამერი
35 სკოლა ისვენებს.
VIII ტური
26.04.2024 პარასკევი
ინტ.აკ.შავი იბერია-2017 7 – 1 ინტერ. აკად.
27.04.2024 შაბათი
დინ. აკად.-2 თელავი გადაიდო დინ. აკად.
29.04.2024 ორშაბათი
35 სკოლა რუსთავი 2 – 3 35 სკოლა
01.05.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი გლდანი 1 – 3 ვაზის. 92 სკ.
შტურმი ისვენებს.
IX ტური
11.05.2024 შაბათი
შტურმი ვაზისუბანი გადაიდო სართიჭალა
თელავი ინტ.აკ.შავი 0 – 8 თელავი
12.05.2024 კვირა
გლდანი დინ. აკად.-2 0 – 0 ამერი
13.05.2024 ორშაბათი
იბერია-2017 35 სკოლა 0 – 4 35 სკოლა
რუსთავი ისვენებს.
II წრე
I ტური
18.05.2024 შაბათი
იბერია-2017 რუსთავი 1 – 5 ფოლადი
შტურმი დინ.აკად.-2 3 – 3 სართიჭალა
თელავი 35 სკოლა 1 – 2 თელავი
19.05.2024 კვირა
გლდანი ინტ.აკ.შავი 5 – 2 ამერი
ვაზისუბანი ისვენებს.
II ტური
22.05.2024 ორშაბათი
35 სკოლა გლდანი 1 – 3 35 სკოლა
25.05.2024 შაბათი
დინ.აკად.-2 ვაზისუბანი 8 – 0 დინ. აკადემია
ინტ.აკ.შავი შტურმი გადაიდო ინტერ. აკად.
რუსთავი თელავი 8 – 3 ფოლადი
იბერია-2017 ისვენებს.
III ტური
05.06.2024 ოთხშაბათი
ვაზისუბანი ინტ.აკ.შავი 19:30 ვაზის.92 სკ.
08.06.2024 შაბათი
შტურმი 35 სკოლა 11:00 სართიჭალა
თელავი იბერია-2017 14:00 თელავი
09.06.2024 კვირა
გლდანი რუსთავი 11:30 ამერი
დინ.აკად.-2 ისვენებს.
IV ტური
12.06.2024 ოთხშაბათი
35 სკოლა ვაზისუბანი 15:00 35 სკოლა
15.06.2024 შაბათი
რუსთავი შტურმი 10:00 ფოლადი
ინტ.აკ.შავი დინ.აკად.-2 12:00 ინტერ. აკად.
16.06.2024 კვირა
იბერია-2017 გლდანი 11:30 ამერი
თელავი ისვენებს.

📲

1. გლდანი ჯაბა ბერიანიძე 595 18 82 18
2. ინტერის აკად. შავი გიორგი თოდაძე 551 52 25 53
3. დინ. აკადემია-2 ლევან ბოჯგუა 579 03 54 42
4. რუსთავი მამუკა ყაულაშვილი 599 90 22 08
5. თელავი ზურა წვერიკმაზაშვილი 591 30 32 38
6. 35 სკოლა გიორგი ძნელაძე 568 09 96 96
7. ვაზისუბანი გიორგი მანწკავა 599 08 35 80
8. შტურმი გიორგი მამუჩიშვილი 555 07 80 40
9. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43

3 Responses

Leave a Reply