„ელიტ ლიგა" - 2012 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2012 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის კალენდარს: 


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999”-ს სახელით!


კალენდარი:

I ტური
07.03.2024 ხუთშაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი სელერო 2 – 4 ინტ. აკად.
08.03.2024 პარასკევი
საბურთალო გორი 7 – 0 ბენდელა
09.03.2024 შაბათი
დინ. აკადემია ავაზა 3 – 6 დინ. აკად.
ლოკომოტივი თ.ს.აკადემია 4 – 1 აგრარული
II ტური
17.03.2024 კვირა
სელერო დინ. აკადემია 0 – 2 ოლიმპიური
ავაზა ლოკომოტივი 1 – 4 ოლიმპიური
18.03.2024 ორშაბათი
გორი თ.ს.აკადემია 2 – 0 გორი
19.03.2024 სამშაბათი
საბურთალო ინტ.აკ.ლურჯი 9 – 1 ბენდელა
III ტური
23.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი გორი 1 – 4 ინტერ. აკად.
თ.ს. აკადემია ავაზა 1 – 2 თ.ს. აკად.
დინ. აკადემია საბურთალო 0 – 8 დინ. აკად.
ლოკომოტივი სელერო 6 – 1 აგრარული
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი დინ. აკადემია 1 – 4 ინტერ. აკად.
31.03.2024 კვირა
სელერო თ.ს. აკადემია 1 – 1 ოლიმპიური
01.04.2024 ორშაბათი
გორი ავაზა 0 – 3 გორი
02.04.2024 სამშაბათი
საბურთალო ლოკომოტივი 3 – 3 ბენდელა
V ტური
06.04.2024 შაბათი
თ.ს. აკადემია საბურთალო 2 – 1 თ.ს.აკადემია
დინ. აკადემია გორი 1 – 4 დინ. აკად.
ლოკომოტივი ინტ.აკ.ლურჯი 7 – 0 აგრარული
07.04.2024 კვირა
ავაზა სელერო 2 – 2 ოლიმპიური
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი თ.ს.აკადემია 2 – 0 ინტ. აკად.
დინ. აკადემია ლოკომოტივი 2 – 2 დინ. აკად.
15.04.2024 ორშაბათი
გორი სელერო 1 – 3 გორი
16.04.2024 სამშაბათი
საბურთალო ავაზა 1 – 1 ბენდელა
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
თ.ს.აკადემია დინ. აკად. 0 – 4 თ.ს.აკად.
ლოკომოტივი გორი 9 – 0 აგრარული
21.04.2024 კვირა
სელერო საბურთალო 0 – 3 ოლიმპ.
ავაზა ინტ.აკ.ლურჯი 8 – 0 ოლიმპ.
 II წრე I ტური
27.04.2024 შაბათი
თ.ს.აკადემია ლოკომოტივი 1 – 3 თ.ს.აკად.
28.04.2024 კვირა
სელერო ინტ.აკ.ლურჯი 4 – 0 ოლიმპ.
ავაზა დინ. აკად. 9 – 0 ოლიმპ.
29.04.2024 ორშაბათი
გორი საბურთალო 0 – 7 გორი
II ტური
11.05.2024 შაბათი
ინტ.აკ.ლურჯი საბურთალო 0 – 2 ინტერ. აკად.
თ.ს.აკადემია გორი 0 – 0 თ.ს.აკად.
დინ. აკად. სელერო 3 – 2 დინ. აკად.
ლოკომოტივი ავაზა გადაიდო აგრარული
III ტური
19.05.2024 კვირა
სელერო ლოკომოტივი 0 – 3 ოლიმპიური
ავაზა თ.ს.აკადემია 1 – 1 ოლიმპიური
20.05.2024 ორშაბათი
გორი ინტ.აკ.ლურჯი 0 – 1 გორი
21.05.2024 სამშაბათი
იბერია-1999 დინ. აკად. 5 – 4 ბენდელა
IV ტური
08.06.2024 შაბათი
თ.ს.აკადემია სელერო 11:00 თ.ს.აკადემია
დინ. აკადემია ინტ.აკ.ლურჯი 13:00 დინ. აკად.
ლოკომოტივი იბერია-1999 17:00 აგრარული
09.06.2024 კვირა
ავაზა გორი 18:00 ოლიმპიური

📲

1. იბერია-1999 ლუკა ბლიაძე 593 52 19 97
2. ინტერის აკად. ლურჯი გიორგი თოდაძე 551 52 25 53
3. დინ. აკადემია ჯაბა გოგოლაძე 571 08 33 82
4. ლოკომოტივი დავით ბაბუაძე 597 91 73 08
5. გორი ბაკურ ჯალაბაძე 598 22 44 66
6. თ. ს. აკადემია ჯაბა სულაქველიძე 571 47 67 27
7. ავაზა ანზორ ზუკაკიშვილი 599 14 16 10
8. სელერო ნოდარ მაჭავარიანი 591 01 47 87

1 Response

Leave a Reply