„ელიტ ლიგა" - 2011 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2011 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინ. აკადემია 9 7 1 1 32-13 22
2. შტურმი 8 6 1 1 29-11 19
3. სელერო თეთრი 7 6 0 1 15-10 18
4. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 9 5 2 2 30-16 17
5. ათლეტიკი 9 4 4 1 21-12 16
6. თ. ს. აკადემია 9 3 2 4 17-17 11
7. გრანდი 9 3 2 4 16-16 11
8. თელავი 9 2 1 6 12-31 7
9. დინ. აკად. რუსთავი 9 2 0 7 12-27 6
10. ინტერის აკად. ლურჯი 9 1 1 7 9-32 4
11. ავაზა 7 1 0 6 10-18 3

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


შენიშვნა:  1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/4 ფინალურ მატჩებს  შემდეგი პრინციპით: 

A1 – B4      A2 – B3      A3 – B2      A4 – B1  


კალენდარი:

I ტური
06.03.2024 ოთხშაბათი
თ.ს. აკადემია ნიუ.ნ.დინ.2023 1 – 4 თ.ს. აკადემია
07.03.2024 ხუთშაბათი
თელავი დინ.აკ. რუსთ. 3 – 0 თელავი
08.03.2024 პარასკევი
გრანდი ათლეტიკი 3 – 3 ვარკეთილი
10.03.2024 კვირა
სელერო თეთ. ავაზა გადაიდო GFF დ.დიღ.
11.03.2024 ორშაბათი
შტურმი დინ.აკად. 5 – 1 სართიჭალა
ინტ.აკ.ლურჯი ისვენებს.
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
თელავი ინტ.აკ.ლურჯი 1 – 1 თელავი
დინ.აკ.რუსთ. სელერო თეთ. 1 – 3 რუსთ. 17 სკ.
15.03.2024 პარასკევი
ავაზა გრანდი 1 – 2 ვარკეთილი
17.03.2024 კვირა
ათლეტიკი თ.ს.აკადემია 2 – 2 ოლიმპიური
ნიუ ნ.დინ.2023 შტურმი 2 – 2 თემქა
დინ. აკადემია ისვენებს.
III ტური
20.03.2024 ოთხშაბათი
თ.ს. აკადემია ავაზა 2 – 0 თ.ს. აკადემია
ინტ.აკ.ლურჯი სელერო თეთ. გადაიდო ინტერ.აკად.
შტურმი ათლეტიკი 2 – 1 სართიჭალა
22.03.2024 პარასკევი
გრანდი დინ.აკ.რუსთ. 2 – 1 ვარკეთილი
23.03.2024 შაბათი
დინ. აკადემია ნიუ.ნ.დინ.2023 3 – 1 დინ. აკად.
თელავი ისვენებს.
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. თ.ს.აკადემია 2 – 3 რუსთ. 17 სკ.
31.03.2024 კვირა
ათლეტიკი დინ. აკადემია 1 – 1 ოლიმპიური
ინტ.აკ.ლურჯი გრანდი 3 – 2 ინტერ. აკად.
01.04.2024 ორშაბათი
ავაზა შტურმი გადაიდო სართიჭალა
03.04.2024 ოთხშაბათი
თელავი სელერო თეთ. 1 – 2 თელავი
ნიუ ნ.დინ.2023 ისვენებს.
V ტური
06.04.2024 შაბათი
დინ. აკადემია ავაზა 4 – 1 დინ. აკად.
07.04.2024 კვირა
ნიუ ნ.დინ.2023 ათლეტიკი 1 – 1 თემქა
08.04.2024 ორშაბათი
თ.ს. აკადემია ინტ.აკ.ლურჯი 4 – 0 თ.ს. აკადემია
შტურმი დინ.აკ.რუსთ. გადაიდო სართიჭალა
09.04.2024 სამშაბათი
გრანდი თელავი 3 – 0 ვარკეთილი
სელერო თეთ. ისვენებს.
VI ტური
14.04.2024 კვირა
ინტ.აკ.ლურჯი შტურმი 1 – 9 ინტერ.აკად.
სელერო თეთ. გრანდი 1 – 0 GFF დ.დიღ.
ავაზა ნიუ.ნ.დინ.2023 2 – 3 თემქა
16.04.2024 სამშაბათი
თელავი თ.ს.აკადემია 2 – 0 თელავი
17.04.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ. რუსთ. დინ. აკადემია 2 – 5 რუსთ. 17სკ.
ათლეტიკი ისვენებს.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
დინ.აკადემია ინტ.აკ.ლურჯი 7 – 0 დინ. აკად.
21.04.2024 კვირა
ათლეტიკი ავაზა 2 – 1 ოლიმპიური
ნიუ.ნ.დინ.2023 დინ. აკ. რუსთ. 4 – 2 თემქა
22.04.2024 ორშაბათი
შტურმი თელავი 5 – 2 სართიჭალა
23.04.2024 სამშაბათი
თ.ს.აკადემია სელერო თეთ. 1 – 2 თ.ს.აკად.
გრანდი ისვენებს.
VIII ტური
25.04.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. ათლეტიკი 0 – 5 რუსთ. 17სკ.
26.04.2024 პარასკევი
გრანდი თ.ს.აკადემია 3 – 3 ვარკეთილი
27.04.2024 შაბათი
დინ. აკადემია თელავი 7 – 2 დინ. აკად.
28.04.2024 კვირა
ინტ.აკ.ლურჯი ნიუ.ნ.დინ.2023 1 – 3 ინტერ.აკად.
სელერო თეთ. შტურმი 2 – 1 GFF დ.დიღ.
ავაზა ისვენებს.
IX ტური
09.05.2024 ხუთშაბათი
ავაზა დინ. აკ.რუსთ. 2 – 3 რუსთ. 17სკ.
11.05.2024 შაბათი
დინ. აკადემია სელერო თეთ. 3 – 1 დინ. აკად.
12.05.2024 კვირა
ათლეტიკი ინტ.აკ.ლურჯი 2 – 1 ოლიმპიური
ნიუ.ნ.დინ.2023 თელავი 9 – 0 თემქა
13.05.2024 ორშაბათი  
შტურმი გრანდი 3 – 1 სართიჭალა
თ.ს.აკადემია ისვენებს.
X ტური
16.05.2024 ხუთშაბათი
თ.ს.აკადემია შტურმი 1 – 2 თ.ს.აკად.
17.05.2024 პარასკევი
გრანდი დინ.აკადემია 0 – 1 ვარკეთილი
19.05.2024 კვირა
ინტ.აკ.ლურჯი ავაზა 2 – 3 ინტერ.აკად.
სელერო თეთ. ნიუ.ნ.დინ.2023 4 – 3 GFF დ.დიღ.
21.05.2024 სამშაბათი
თელავი ათლეტიკი 1 – 4 თელავი
დინ.აკ.რუსთ. ისვენებს.
XI ტური
23.05.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. ინტ.აკ.ლურჯი 1 – 0 რუსთ. 17სკ.
24.05.2024 პარასკევი
ავაზა თელავი 14:00 26.05 GFF დ.დიღ.
25.05.2024 შაბათი
დინ. აკადემია თ.ს.აკადემია გადაიდო დინ. აკად.
26.05.2024 კვირა
ათლეტიკი სელერო თეთ. 13:00 ოლიმპიური
ნიუ.ნ.დინ.2023 გრანდი 20:00 თემქა
შტურმი ისვენებს.
  XII ტური
02.06.2024 კვირა
ათლეტიკი დინ.აკ.რუსთ. 13:00 ოლიმპიური
ნიუ.ნ.დინ.2023 ინტ.აკ.ლურჯი 20:00 თემქა
03.06.2024 ორშაბათი
შტურმი სელერო თეთ. 20:00 სართიჭალა
04.06.2024 სამშაბათი
თელავი დინ.აკადემია 18:00 თელავი
05.06.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია გრანდი 14:00 თ.ს.აკადემია
ავაზა ისვენებს.
XIII ტური
08.06.2024 შაბათი
დინ. აკადემია შტურმი 13:00 დინ. აკად.
დინ. აკ.რუსთ. თელავი 18:00 რუსთ. 17სკ.
09.06.2024 კვირა
ათლეტიკი გრანდი 13:00 ოლიმპიური
სელერო თეთ. ავაზა 17:00 GFF დ.დიღ.
ნიუ.ნ.დინ.2023 თ.ს.აკადემია 20:00 თემქა
ინტ.აკ.ლურჯი ისვენებს.
XIV ტური
13.06.2024 ხუთშაბათი
თ.ს.აკადემია ათლეტიკი 14:00 თ.ს.აკად.
14.06.2024 პარასკევი
გრანდი ავაზა 20:00 ვარკეთილი
16.06.2024 კვირა
ინტ.აკ.ლურჯი თელავი 16:00 ინტ. აკად.
სელერო თეთ. დინ.აკ.რუსთ. 17:00 GFF დ.დიღ.
17.06.2024 ორშაბათი
შტურმი ნიუ.ნ.დინ.2023 20:00 სართიჭალა
დინ. აკადემია ისვენებს.
XV ტური
20.06.2024 ხუთშაბათი
ავაზა თ.ს. აკადემია 12:00 თ.ს.აკად.
დინ.აკ.რუსთ. გრანდი 18:00 რუსთ.17სკ.
23.06.2024 კვირა
ათლეტიკი შტურმი 13:00 ოლიმპიური
ინტ.აკ.ლურჯი სელერო თეთ. 16:00 ინტერ. აკად.
ნიუ.ნ.დინ.2023 დინ. აკადემია 20:00 თემქა
თელავი ისვენებს.

📲

1. ინტერის აკად. ლურჯი ივანე კაკულია 599 30 40 98
2. დინ. აკადემია გიორგი მამუჩიშვილი 593 47 00 33
3. თელავი აჩიკო რუსიშვილი 579 37 33 38
4. შტურმი გიორგი გოგიჩაშვილი 555 95 83 95
5. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 იაკობ დეისაძე 597 41 18 18
6. ათლეტიკი გიორგი შაშიაშვილი 597 75 05 05
7. სელერო თეთრი დავით საჯაია 591 23 34 73
8. ავაზა სოსო ჭიკაძე 598 11 73 23
9. გრანდი გიორგი შეროზია 597 18 74 74
10. თ. ს. აკადემია ზაზა ცინარიძე 599 64 94 55
11. დინ. აკად. რუსთავი ლაშა ხარებავა 568 41 20 45

Leave a Reply