„ელიტ ლიგა" - 2008 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2008 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა    

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ვიტ.-ჯორჯია              10 8 1 1 29-8 25
2. თ. ს. აკადემია 9 8 0 1 35-3 24
3. გაგრა თეთრი 9 5 0 4 23-14 15
4. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 9 4 1 4 11-15 13
5. დიღომი-2024 8 4 0 4 17-10 12
6. სპაერი 9 2 0 7 11-24 6
7. ნ. დინამო-2016 9 1 1 7 9-32 4
8. თელავი 7 1 1 5 5-34 4

 ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


შენიშვნა: A და B ჯგუფში 1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ერთმანეთში ითამაშებენ ორ წრედ, შინ და გარეთ. 1 – 4  ადგილზე გასულ გუნდებს გადაჰყვებათ ერთმანეთში ნათამაშები ქულები და ბურთები. 

ანალოგიური პრინციპით იასპარეზებენ 5 – 8 ადგილზე გასული გუნდები.



კალენდარი:

I ტური
07.03.2024 ხუთშაბათი
თ.ს.აკად. ნ.დინ.-2016 7 – 0 თ.ს. აკად.
თელავი ნიუ ნ.დინ-2023 2 – 2 თელავი
09.03.2024 შაბათი
დიღომი-2024 სპაერი 4 – 2 სპაერი
10.03.2024 კვირა
ვიტ.-ჯორჯ. გაგრა თეთრი 3 – 2 მცხეთა
II ტური
13.03.2024 ოთხშაბათი
ნიუ ნ.დინ.2023 გაგრა თეთრი 0 – 5 თემქა
14.03.2024 ხუთშაბათი
თელავი დიღომი-2024 1 – 4 თელავი
16.03.2024 შაბათი
სპაერი თ.ს.აკადემია 0 – 3 სპაერი
17.03.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 ვიტ.-ჯორჯია 2 – 2 შრ. რეზერ.
III ტური
20.03.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია თელავი 10 – 0 თ.ს. აკად.
დიღომი-2024 ნიუ ნ.დინ-2023 1 – 2 თემქა
24.03.2024 კვირა
გაგრა თეთ. ნ.დინ.-2016 3 – 1 შრ. რეზერ.
ვიტ.-ჯორჯ. სპაერი 3 – 0 მცხეთა
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
სპაერი გაგრა თეთრი 2 – 1 სპაერი
03.04.2024 ოთხშაბათი
დიღომი-2024 თ.ს.აკადემია 0 – 1 თ.ს. აკად.
თელავი ვიტ.-ჯორჯია 0 – 6 თელავი
ნიუ ნ.დინ.2023 ნ.დინ.-2016 3 – 1 თემქა
V ტური
07.04.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 სპაერი 2 – 4 შრ. რეზერვ.
ვიტ.-ჯორჯია დიღომი-2024 2 – 0 მცხეთა
09.04.2024 სამშაბათი
გაგრა თეთრი თელავი 5 – 0 მუხრანი
10.04.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია ნიუ ნ.დინ.-2023 გადაიდო თ.ს.აკად.
VI ტური
16.04.2024 სამშაბათი
თელავი ნ.დინ.-2016 გადაიდო თელავი
დიღომი-2024 გაგრა თეთრი გადაიდო მუხრანი
17.04.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 0 თ.ს.აკად.
ნიუ ნ.დინ-2023 სპაერი 2 – 1 თემქა
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
სპაერი თელავი გადაიდო სპაერი
21.04.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 დიღომი-2024 0 – 3 შრ.რეზერ.
ვიტ.-ჯორჯ. ნიუ ნ.დინ-2023 1 – 0 მცხეთა
24.04.2024 ოთხშაბათი
გაგრა თეთრი თ.ს.აკადემია 1 – 3 თ.ს.აკადემია
II წრე
I ტური
27.04.2024 შაბათი
სპაერი დიღომი-2024 1 – 5 სპაერი
28.04.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 თ.ს.აკადემია 2 – 1 შრ.რეზერვ.
გაგრა თეთრი ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 4 მცხეთა
01.05.2024 ოთხშაბათი
ნიუ ნ.დინ-2023 თელავი 0 – 2 თემქა
II ტური
12.05.2024 კვირა
ვიტ.-ჯორჯ. ნ.დინ.-2016 6 – 1 მცხეთა
14.05.2024 სამშაბათი
დიღომი-2024 თელავი გადაიდო
15.05.2024 ოთხშაბათი
თ.ს. აკადემია სპაერი 2 – 0 თ.ს.აკადემია
გაგრა თეთრი ნიუ ნ.დინ-2023 2 – 1 თემქა
III ტური
18.05.2024 შაბათი
სპაერი ვიტ.-ჯორჯ. 1 – 2 სპაერი
19.05.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 გაგრა თეთრი 0 – 3 შრ. რეზერვ.
21.05.2024 სამშაბათი
თელავი თ.ს.აკადემია 0 – 7 თელავი
22.05.2024 ოთხშაბათი
ნიუ ნ.დინ-2023 დიღომი-2024 1 – 0 თემქა
IV ტური
25.05.2024 შაბათი
გაგრა თეთრი სპაერი 19:30 26.05 სპაერი
26.05.2024 კვირა
ნ.დინ.-2016 ნიუ ნ.დინ-2023 13:00 შრ. რეზერვ.
ვიტ.-ჯორჯია თელავი 16:00 მცხეთა
29.05.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია დიღომი-2024 12:00 თ.ს. აკად.
V ტური
01.06.2024 შაბათი
სპაერი ნ. დინ.-2016 20:00 სპაერი
02.06.2024 კვირა
დიღომი-2024 ვიტ.-ჯორჯია 16:00 მცხეთა
04.06.2024 სამშაბათი
თელავი გაგრა თეთრი 16:00 თელავი
05.06.2024 ოთხშაბათი
ნიუ ნ.დინ-2023 თ.ს.აკადემია 15:00 თემქა

 


📲 

1. თელავი ოთარ იაშვილი 597 05 22 99
2. გაგრა თეთრი პაპუნა ტაბაღუა 577 43 43 59
3. სპაერი ოლეგ გველესიანი 579 10 79 20
4. ნ. დინამო-2016 მერაბ მდივნიშვილი 593 32 10 13
5. თ. ს. აკადემია ილია ხუჭუა 577 96 40 76
6. დიღომი-2024 დავით კაციტაძე 599 63 22 63
7. ვიტ.-ჯორჯია გიორგი ფეიქრიშვილი 599 79 01 09
8. ნიუ ნ. დინამოელი-2023 გიორგი ახალიძე 558 12 77 83

 

Leave a Reply