„ელიტ ლიგა" - 2008 „ბ" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2008 „ბ” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ბ” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა    

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. იბერია-1999 ბენდელა 9 9 0 0 54-10 27
2. მიმინო-94 8 5 0 3 21-15 15
3. 35 სკოლა 9 4 3 2 26-15 15
4. დიღომი 5 3 1 1 16-10 10
5. დინ. აკად. რუსთავი 7 3 1 3 14-16 10
6. გარეჯი საგარეჯო 11 2 3 6 17-45 9
7. გლდანი 9 1 3 5 12-29 6
8. გაგრა ლურჯი 10 1 1 8 23-43 4

 ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო ბენდელა”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999 ბენდელა”-ს სახელით!


შენიშვნა: A და B ჯგუფში 1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ერთმანეთში ითამაშებენ ორ წრედ, შინ და გარეთ.  1 – 4  ადგილზე გასულ გუნდებს გადაჰყვებათ ერთმანეთში ნათამაშები ქულები და ბურთები. 

ანალოგიური პრინციპით იასპარეზებენ 5 – 8 ადგილზე გასული გუნდები.


კალენდარი: 

I ტური
06.03.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. დიღომი 0 – 5 რუსთ.17 სკ.
09.03.2024 შაბათი
საბ. ბენდელა გაგრა ლურჯი 6 – 3 ბენდელა
10.03.2024 კვირა
გლდანი მიმინო-94 3 – 2 ამერი
11.03.2024 ორშაბათი
35 სკოლა გარეჯი 4 – 4 მარაკანა
II ტური
14.03.2024 ხუთშაბათი
გარეჯი გლდანი 1 – 1 საგარეჯო
15.03.2024 პარასკევი
35 სკოლა გაგრა ლურჯი 2 – 0 მარაკანა
16.03.2024 შაბათი
მიმინო-94 დინ.აკ.რუსთ. გადაიდო გლდ. აკად.
17.03.2024 კვირა
დიღომი საბ. ბენდელა 0 – 2 GFF დ.დიღ.
III ტური
20.03.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. გარეჯი 4 – 1 რუსთ.17 სკ.
23.03.2024 შაბათი
საბ. ბენდელა მიმინო-94 6 – 2 ბენდელა
24.03.2024 კვირა
გლდანი 35 სკოლა 2 – 2 ამერი
გაგრა ლურ. დიღომი გადაიდო GFF დ.დიღ.
IV ტური
29.03.2024 პარასკევი
35 სკოლა დიღომი გადაიდო მარაკანა
გარეჯი საბ. ბენდელა 0 – 7 საგარეჯო
30.03.2024 შაბათი
მიმინო-94 გაგრა ლურჯი 5 – 0 გლდ. აკად.
31.03.2024 კვირა
გლდანი დინ.აკ.რუსთ. 1 – 3 ამერი
V ტური
06.04.2024 შაბათი
საბ.ბენდელა გლდანი 7 – 0 ბენდელა
07.04.2024 კვირა
დიღომი მიმინო-94 გადაიდო GFF დ.დიღ.
09.04.2024 სამშაბათი
გაგრა ლურ. გარეჯი 1 – 3 მუხრანი
10.04.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. 35 სკოლა 1 – 1 რუსთ.17სკ.
VI ტური
14.04.2024 კვირა
გლდანი გაგრა ლურ. 2 – 7 ამერი
15.04.2024 ორშაბათი
35 სკოლა მიმინო-94 1 – 2 მარაკანა
16.04.2024 სამშაბათი
გარეჯი დიღომი 3 – 4 საგარეჯო
17.04.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. საბ. ბენდელა გადაიდო რუსთ.17სკ.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
მიმინო-94 გარეჯი 3 – 0 გლდ. აკად.
21.04.2024 კვირა
დიღომი გლდანი 3 – 1 GFF დ.დიღ.
23.04.2024 სამშაბათი
საბ. ბენდელა 35 სკოლა 3 – 2 ბენდელა
24.04.2024 ოთხშაბათი
გაგრა ლურჯი დინ.აკ.რუსთ. 1 – 3 რუსთ.17 სკ.
     
  II წრე
I ტური    
  27.04.2024 შაბათი
მიმინო-94 გლდანი გადაიდო გლდ.აკად.
28.04.2024 კვირა
დიღომი დინ.აკ.რუსთ. 4 – 1 (შეწყდა!) GFF დ.დიღ.
30.04.2024 სამშაბათი
გარეჯი 35 სკოლა 0 – 6 საგარეჯო
გაგრა ლურ. საბ. ბენდელა 3 – 9 ბენდელა
II ტური
10.05.2024 პარასკევი
გაგრა ლურ. 35 სკოლა 2 – 5 მარაკანა
11.05.2024 შაბათი
საბ. ბენდელა დიღომი გადაიდო ბენდელა
12.05.2024 კვირა
გლდანი გარეჯი 1 – 1 ამერი
15.05.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. მიმინო-94 1 – 3 რუსთ.17სკ.
III ტური
17.05.2024 პარასკევი
35 სკოლა გლდანი 3 – 1 მარაკანა
18.05.2024 შაბათი
მიმინო-94 იბერ.-1999 ბენ. 0 – 2 გლდ. აკად.
19.05.2024 კვირა
დიღომი გაგრა ლურჯი 4 – 4 GFF დ.დიღ.
20.05.2024 ორშაბათი
გარეჯი დინ.აკ.რუსთ. 4 – 2 საგარეჯო
IV ტური
25.05.2024 შაბათი
გაგრა ლურჯი მიმინო-94 2 – 4 გლდ.აკად.
იბერ.-1999 ბენ. გარეჯი 12 – 0 ბენდელა
26.05.2024 კვირა
დიღომი 35 სკოლა 12:30 GFF დ.დიღ.
29.05.2024 ოთხშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. გლდანი 20:45 რუსთ.17სკ.
V ტური
01.06.2024 შაბათი
მიმინო-94 დიღომი 15:30 გლდ. აკად.
02.06.2024 კვირა
გლდანი იბერ.-1999 ბენ. 9:30 ამერი
03.06.2024 ორშაბათი
35 სკოლა დინ.აკ.რუსთ. 14:30 მარაკანა
05.06.2024 ოთხშაბათი
გარეჯი გაგრა ლურჯი 14:00 საგარეჯო

 


📲

1. გარეჯი საგარეჯო პავლე გასვიანი 599 25 06 45
2. გაგრა ლურჯი პაპუნა ტაბაღუა 577 43 43 59
3. იბერია-1999 ბენდელა გიორგი გაბელაია 577 29 77 75
4. დიღომი თენგიზ ჩიკვილაძე 599 01 10 37
5. 35 სკოლა თამაზ კოსტავა 597 71 00 02
6. მიმინო-94 მიხეილ მოსიაშვილი 593 66 93 66
7. გლდანი გიგი სამადაშვილი 555 94 28 49
8. დინ. აკად. რუსთავი ამირან ბებია 599 63 15 05

 

 

Leave a Reply