„თბილისის ლიგა" - 2015 „ა" ჯგუფი

2024

„თბილისის ლიგა” – 2015 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


  1. „სელერო წითელი”
  2. „შტურმი” სართიჭალა
  3. „კვარტალი”
  4. „გლდანი”
  5. „ოლიმპი” რუსთავი
  6. „სპაერი”
  7. „იბერია-2017″
  8. „ლომები”
  9. „დინამოს აკადემია”
  10. „დინ. აკად. რუსთავი”

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


კალენდარი:

I ტური
05.03.2024 სამშაბათი
ლომები შტურმი 4 – 3 ედელვაისი
09.03.2024 შაბათი
გლდანი იბერია-2017 7 – 1 ამერი
ოლიმპი რს. სპაერი 6 – 0 რუსთ. სათ.
10.03.2024 კვირა
კვარტალი სელ. წითელი 3 – 1 პლატო
დინ.აკ.რუსთ. დინ. აკადემია 3 – 2 რუსთ.17 სკ.
II ტური
15.03.2024 პარასკევი
სპაერი ლომები გადაიდო სპაერი
16.03.2024 შაბათი
დინ. აკად. გლდანი 2 – 2 დინ. აკად.
17.03.2024 კვირა
კვარტალი დინ.აკ.რუსთ. 1 – 2 პლატო
იბერია-2017 ოლიმპი რს. 2 – 10 დ. ლილო
სელერო წით. შტურმი 2 – 2 მწვ. სკოლა
III ტური
23.03.2024 შაბათი
გლდანი კვარტალი 4 – 1 ამერი
დინ.აკ.რუსთ. სელერო წით. გადაიდო რუსთ.17სკ.
ოლიმპი რუს. დინ.აკად. 4 – 0 რუსთ.სათ.
26.03.2024 სამშაბათი
ლომები იბერია-2017 4 – 7 ედელვაისი
შტურმი სპაერი 9 – 3 სართიჭალა
IV ტური
30.03.2024 შაბათი
დინ.აკ.რუსთ. გლდანი 7 – 4 რუსთ.17სკ.
დინ. აკად. ლომები 0 – 1 დინ. აკად.
სელერო წით. სპაერი გადაიდო მწვანე სკ.
31.03.2024 კვირა
კვარტალი ოლიმპი რუს. 0 – 11 პლატო
იბერია-2017 შტურმი 1 – 3 დ. ლილო
V ტური
04.04.2024 ხუთშაბათი
ლომები კვარტალი გადაიდო ედელვაისი
05.04.2024 პარასკევი
სპაერი იბერია-2017 3 – 1 სპაერი
06.04.2024 შაბათი
გლდანი სელერო წით. 7 – 3 ამერი
07.04.2024 კვირა
შტურმი დინ.აკადემია 2 – 3 სართიჭალა
დინ.აკ.რუსთ. ოლიმპი რს. 1 – 4 რუსთ.17სკ.
VI ტური
13.04.2024 შაბათი
გლდანი ოლიმპი რს. გადაიდო ამერი
დინ.აკ.რუსთ. ლომები 8 – 2 რუსთ.17 სკ.
დინ. აკადემია სპაერი 2 – 3 დინ. აკად.
14.04.2024 კვირა
კვარტალი შტურმი 2 – 2 პლატო
სელერო წით. იბერია-2017 2 – 0 მწვანე სკ.
VII ტური
20.04.2024 შაბათი
დინ. აკადემია იბერია-2017 12:00 დინ. აკად.
შტურმი დინ.აკ.რუს. 14:00 სართიჭალა
21.04.2024 კვირა
კვარტალი სპაერი 10:00 პლატო
ოლიმპი რს. სელერო წით. 12:00 მწვანე სკ.
23.04.2024 სამშაბათი
ლომები გლდანი 17:30 ედელვაისი
VIII ტური
27.04.2024 შაბათი
გლდანი შტურმი 11:00 ამერი
28.04.2024 კვირა
კვარტალი იბერია-2017 10:00 პლატო
სელერო წით. დინ. აკად. 11:00 მწვანე სკ.
დინ. აკ.რუსთ. სპაერი 13:00 რუსთ. 17სკ.
ოლიმპი რუსთ. ლომები 16:00 რუსთ.სათ.
IX ტური
10.05.2024 პარასკევი
სპაერი გლდანი 18:00 სპაერი
იბერია-2017 დინ. აკ.რს. 18:30 დ. ლილო
11.05.2024 შაბათი
შტურმი ოლიმპი რს. 10:00 სართიჭალა
დინ. აკადემია კვარტალი 15:00 დინ. აკად.
14.05.2024 სამშაბათი
ლომები სელერო წით. 17:00 ედელვაისი

📲

1. სელერო წითელი ზაზა მაღრაძე 599 42 62 41
2. შტურმი სართიჭალა გიორგი გოგიჩაშვილი 555 95 83 95
3. კვარტალი ნიკოლოზ დაჩანიძე 571 22 22 89
4. გლდანი ჯაბა ბერიანიძე 595 18 82 18
5. ოლიმპი რუსთავი გიორგი კინწურაშვილი 579 17 28 27
6. სპაერი სანდრო ფრუიძე 599 06 01 59
7. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43
8. ლომები რომა ორდინიძე 571 49 49 39
9. დინამოს აკადემია ნიკოლოზ ჯიშკარიანი 598 89 23 23
10. დინ. აკად. რუსთავი გია ქუმსიაშვილი 599 50 95 76

Leave a Reply