„ელიტ ლიგა" - 2009 „ა" ჯგუფი

2024

„ელიტ ლიგა” – 2009 „ა” ჯგუფი (2024 წ.)

გთავაზობთ 2024 წლის გათამაშების „ა” ჯგუფის მონაწილეთა სიას:


სატურნირო მდგომარეობა    

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. იბერია-1999-2010 9 9 0 0 51-14 27
2. ინტერის აკადემია 10 6 1 3 29-15 19
3. ვიკინგები 10 6 1 3 25-15 19
4. თ. ს. აკადემია 9 6 0 3 17-15 18
5. დინ. სკოლა-2 10 4 1 5 17-26 13
6. დინ. აკად. რუსთავი 10 2 1 7 24-33 7
7. ისანი 7 2 0 5 11-21 6
8. იბერია-2017 9 0 0 9 4-39 0

ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 

„საბურთალო-2010”-მ შეიცვალა დასახელება და იასპარეზებს „იბერია-1999-2010”-ს სახელით!


შენიშვნა: A და B ჯგუფში 1 – 4 ადგილზე გასული გუნდები ერთმანეთში ითამაშებენ ორ წრედ, შინ და გარეთ.  1 – 4  ადგილზე გასულ გუნდებს გადაჰყვებათ ერთმანეთში ნათამაშები ქულები და ბურთები. 

ანალოგიური პრინციპით იასპარეზებენ 5 – 8 ადგილზე გასული გუნდები.


კალენდარი:

I ტური
07.03.2024 ხუთშაბათი
თ.ს. აკად. იბერია-2017 2 – 1 თ.ს. აკად.
09.03.2024 შაბათი
საბურთ.-2010 ისანი 4 – 3 ბენდელა
10.03.2024 კვირა
დინ.სკოლა-2 ვიკინგები 2 – 3 ს.ტ.კ. 3 – 0 თემქა
ინტერის  აკად. დინ.აკ. რუსთ. 5 – 2 ინტ. აკად.
II ტური
13.03.2024 ოთხშაბათი
იბერია-2017 საბურთ.-2010 1 – 6 ბენდელა
14.03.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. თ.ს.აკადემია 1 – 2 რუსთ.17 სკ.
17.03.2024 კვირა
დინ.სკოლა-2 ინტერის აკად. 1 – 6 თემქა
ვიკინგები ისანი 4 – 2 პლატო
III ტური
22.03.2024 პარასკევი
ისანი იბერია-2017 გადაიდო დ. ლილო
23.03.2024 შაბათი
საბურთ.-2010 დინ.აკ. რუსთ. 7 – 2 ბენდელა
ინტერის  აკად. ვიკინგები 3 – 0 ინტ. აკად.
27.03.2024 ოთხშაბათი
თ.ს. აკადემია დინ.სკოლა-2 1 – 3 თ.ს. აკად.
IV ტური
28.03.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. ისანი 3 – 2 რუსთ.17 სკ.
31.03.2024 კვირა
დინ.სკოლა-2 საბურთ.-2010 0 – 7 თემქა
ვიკინგები იბერია-2017 3 – 0 პლატო
ინტერის აკად. თ.ს. აკადემია 1 – 2 ინტ. აკად.
V ტური
03.04.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია ვიკინგები 0 – 3 თ.ს.აკად.
04.04.2024 ხუთშაბათი
იბერია-2017 დინ.აკ.რუსთ. 0 – 7 რუსთ.17 სკ.
06.04.2024 შაბათი
საბურთ.-2010 ინტერის აკად. 6 – 3 ბენდელა
07.04.2024 კვირა
ისანი დინ.სკოლა-2 2 – 1 თემქა
VI ტური
10.04.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია საბურთ.-2010 0 – 4 თ.ს.აკად.
13.04.2024 შაბათი
ინტერის აკად. ისანი 4 – 1 ინტ. აკად.
14.04.2024 კვირა
დინ. სკოლა-2 იბერია-2017 2 – 6 ტ.შ. 3 – 0 თემქა
ვიკინგები დინ.აკ.რუსთ. 3 – 3 პლატო
VII ტური
18.04.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. დინ.სკოლა-2 2 – 4 რუსთ.17სკ.
20.04.2024 შაბათი
საბურთ.-2010 ვიკინგები 4 – 1 ბენდელა
იბერია-2017 ინტერის აკად. 1 – 4 ინტ. აკად.
24.04.2024 ოთხშაბათი
ისანი თ.ს.აკადემია გადაიდო თ.ს. აკად.
II წრე 
I ტური
28.04.2024 კვირა
ვიკინგები დინ.სკოლა-2 5 – 0 პლატო
01.05.2024 ოთხშაბათი
იბერია-2017 თ.ს.აკადემია 0 – 5 თ.ს.აკად.
დინ.აკ.რუსთ. ინტერის აკად. 0 – 2 რუსთ.17 სკ.
ისანი საბურთ.-2010 გადაიდო ბენდელა
II ტური
11.05.2024 შაბათი
საბურთ.-2010 იბერია-2017 8 – 1 ბენდელა
ინტერის აკად. დინ.სკოლა-2 1 – 1 ინტ. აკად.
12.05.2024 კვირა
ისანი ვიკინგები 0 – 5 პლატო
15.05.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია დინ.აკ.რუსთ. 3 – 1 თ.ს.აკად.
III ტური
17.05.2024 პარასკევი
იბერია-2017 ისანი 0 – 1 დ. ლილო
19.05.2024 კვირა
დინ.სკოლა-2 თ.ს.აკადემია 1 – 2 თემქა
ვიკინგები ინტერის აკად. 1 – 0 პლატო
23.05.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. იბერია-99-2010 3 – 5 რუსთ.17 სკ.
IV ტური
26.05.2024 კვირა
იბერია-2017 ვიკინგები 17:30 პლატო
29.05.2024 ოთხშაბათი
თ.ს.აკადემია ინტერის აკად. 14:00 თ.ს.აკად.
ისანი დინ.აკ.რუსთ. 19:00 რუსთ.17 სკ.
იბერია-99-2010 დინ. სკოლა-2 21:00 ბენდელა
V ტური
02.06.2024 კვირა
დინ. სკოლა-2 ისანი 11:00 თემქა
ვიკინგები თ.ს.აკადემია 17:30 პლატო
ინტერის აკად. იბერია-99-2010 20:00 ინტ. აკად.
06.06.2024 ხუთშაბათი
დინ.აკ.რუსთ. იბერია-2017 19:00 რუსთ.17 სკ.

📲

1. დინ. სკოლა-2 დავით ჯიშკარიანი 592 97 44 22
2. ინტერის აკადემია თბ. რეზი მაჭავარიანი 557 61 60 60
3. იბერია-99-2010 გიორგი კვანტალიანი 574 54 50 00
4. დინ. აკად. რუსთავი მანუჩარ მანჯავიძე 568 00 38 48
5. იბერია-2017 კეკე ხვისტანი 591 41 41 43
6. თ. ს. აკადემია ლევან ნებიერიძე 551 23 39 91
7. ვიკინგები ნუგზარ ღამბაშიძე 551 44 16 11
8. ისანი ხვიჩა ქესანიშვილი 555 48 44 04

Leave a Reply